Детальний план території

Детальний план території – це містобудівна документація, яка визначає розвиток території та її планувальну конфігурацію. ДПТ є уточненням генерального плану, що деталізує організацію і розвиток частини території.

ДПТ розроблюється як в межах так і поза межами населеного пункту. Різниця рівні установ погоджень детального плану. Він може бути розроблений як на одну земельну ділянку (але охоплювати 50 м радіусу території навкруги) так і на цілий масив.

Детальний план території розроблюється для:

Замовником ДПТ можуть бути як органи місцевого самоврядування так і фізичні особи. Виконавцями можуть бути лише суб’єкти господарювання з кваліфікованими та сертифікованими спеціалістами.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з розробки детального плану території в Києві та Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Уже не первый раз мы обращаемся в Консалт Инвест Буд с различными вопросами. Теперь понадобился детальный план территории. ДПТ был разработан в срок, что позволило вовремя приступить к строительным работам. Кроме того, составляется четкая, прозрачная смета на все виды работ.

 2. says:

  Давно мечтала построить коттеджный городок, но поскольку это мой первый проект, еще мало знаний. Решила заказать детальный план территории в этой компании. Времени мало и не люблю звонить, поэтому оставила заявку на сайте. Через пару часов мне перезвонил менеджер и рассказал, как происходит оформление, сколько это стоит и сроки оформления. Точно буду их рекомендовать своим знакомым.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*