Наші роботи

W8 Square House

W8 Square House – житловий комплекс комфорт-класу,що включає в себе вісім житлових будинків висотою в шість поверхів. В ході проектування застосовується монолітно каркасна технологія, що дозволяє запроектувати широкий спектр планувань апартаментів. Невисока вартість утримання квартир забезпечується використанням сучасних енергозберігаючих технологій, та дотриманням вимог до енергоефективності будівель. Фасади будинків виконані з вентильованих фасадів, які мають надійне утеплення мінераловатним утеплювачем. Стіни, виконані з газобетонних блоків, які чудово захищають від перепадів температури навколишнього середовища і міського шуму. Проект благоустрою теориторії передбачає зручні транспортні та пішохідні зв’язки з надійних матеріалів. На території комплексу передбачено надземний багаторівневий паркінг і дитячі ігрові майданчики.

SkyParking

SkyParking – являє собою багатоповерхову самонесучу конструкцію, що складається з центрального підйомника ліфтового типу з п’яти координатним маніпулятором. В даний час найбільш оптимальним рішенням в умовах нестачі вільної території для парковок в центрі великих міст, є застосування багатоповерхових автоматизованих (механізованих) систем паркування автомобілів. Автоматизовані паркувальні системи (АПК) можна застосовувати практично скрізь, де існує брак паркувальних площ. В ряді випадків механізація паркування є єдиним можливим рішенням. Наприклад, в центральних, ділових та інших районах мегаполісів з щільною забудовою, що володіють історичною та культурною цінністю, часто абсолютно ніде паркуватися, тому організація паркування за допомогою автоматизованого комплексу є єдиним можливим рішенням. Архітектурні рішення – форма будівлі запроектована літерою “Р” для легкого місцезнаходження паркінгу на генеральних планах та навігаційних картах. На покрівлі будівлі паркінгу передбачено можливість встановлення вертолітного майданчику для швидкої допомоги або в комерційних-приватних випадках. Фасади будівлі запроектовані зі скляних дзеркальних панелей, які відображають небесні хмари для легкості будівлі.

Амбулаторія первинної медичної допомоги

Категорія: громадські будівлі

Статус: реалізований

Площа забудови: 600 м²

Амбулаторія загальної практики—сімейної медицини — лікувально-профілактичний заклад, який в межах своєї діяльності на засадах сімейної медицини забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надає прикріпленому за сімейно-територіальним принципом населенню кваліфіковану первинну лікувально-профілактичну допомогу, здійснює його диспансеризацію та моніторинг за станом здоров’я.

 

Проект житлового будинку

Категорія: котедж

Статус: початок будівництва 2019 р. (реалізований)

Площа: 250 м²

Проект житлового будинку запроектовано в Київській області. Будинок складається з трьох кімнат та загальної кімнати для гостей. Дизайн будинку запроектовано в класичному стилі, властивому для міських малоповерхових будинків.

Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!