Архітектурні послуги

Архітектурна візуалізація
Архітектурна візуалізація
За допомогою спеціальних програм кваліфіковані спеціалісти створюють фотореалістичне моделювання споруди у вигляді демонстрації спроектованих архітектурних рішень, які передають реалістичність будівлі, що первошопочатково існувала лише в форматі креслення.
Перейти
Архітектурне проектування будівель і споруд
Архітектурне проектування будівель і споруд
Наші співробітники мають високий рівень підготовки і багаторічний досвід, тому можете бути впевнені, що проект буде складено грамотно, своєчасно, а всі розрахунки зроблені без помилок.
Перейти
Технічне обстеження будівель
Технічне обстеження будівель
Наш центр експертизи будівель і споруд зробить все для успішної експлуатації об’єкта. ТОВ "Консалт Інвест Буд" проводить не тільки обстеження технічного стану будівель, але і перевірку всіх інженерних систем.
Перейти

Грамотно розроблений проект допоможе врахувати важливі моменти ще до початку проведення будівельних робіт, продумати майбутній дизайн, раціонально розмістити комунікації і розрахувати весь кошторис на будівництво. Індивідуальне проектування допоможе замовнику оцінити високу якість виконання робіт і професійний підхід
«Консалт Інвест Буд» – відома компанія в Києві та Київській області з досвідом, яка надає широкий спектр послуг архітектурного проектування. Наші досвідчені інженери, сертифіковані архітектори, юристи та дизайнери мають великий досвід роботи в області проектування, тому всі послуги надаються на високому рівні.

Вартість на послуги архітектурного проектування

При розрахунку сумарної вартості, враховується кошторис і технічні розрахунки. Ми розробляємо індивідуальні проекти і пропонуємо готові варіанти в залежності від вимог замовника. Завдяки багаторічному досвіду проектування ми змогли налагодити процес, взяти в свою команду найкращих фахівців.
Вартість послуг залежить від таких факторів:

 • терміновість виконання робіт;
 • складність проекту;
 • специфіка об’єкта;
 • умови супроводу в різних органах;
 • загальний обсяг робіт.

Наша архітектурна компанія – команда кращих фахівців, які відповідально ставляться до роботи. Після безкоштовної консультації призначається зустріч для перегляду об’єкта і складається попередній кошторис. Після узгодження всіх питань укладається договір, в якому вказані терміни виконання та види робіт.

Види архітектурно-проектних робіт

Наше організація в Києві та Київській області виконає проект будь-якої складності для реконструкції вже побудованих будівель або спорудження нових об’єктів різного призначення. Архітектурне бюро пропонує такі види послуг:

 • Архітектурне проектування будівель і споруд.
 • Технічне обстеження будівель.
 • Створення візуалізації 3D об’єкту.

Ми розробляємо індивідуальні проекти і пропонуємо готові варіанти, в залежності від побажань клієнта. Надання послуг під ключ передбачає комплекс робіт, пов’язаних з проектуванням, дизайном, реконструкцією будівель і споруд. Це не тільки зручно, але й вигідно. Не потрібно звертатися до сторонніх організацій для виконання окремих завдань. Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника.

Щоб замовити архітектурні послуги під ключ, необхідно зателефонувати за контактними телефонами, вказаними на сайті. Після оформлення замовлення наші фахівці виїжджають до вас для оцінки обсягу робіт і виконання необхідних вимірів. Всі роботи виконуються з урахуванням побажань замовника. Ми станемо надійним супутником на всіх етапах проектування.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з архітектурного проектування в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Перед началом строительства мы обратились за консультацией. Мне очень понравилось отношение к людям и работе. К тому же составляется четкая, прозрачная смета на все виды услуг и заключается договор, где прописаны все нюансы сотрудничества.

 2. says:

  Обратился за услугами в компанию только по рекомендации проверенного друга. Необходимы были специалисты, которые выполнили бы специфический архитектурный проект в сжатые сроки и без каких-либо огрехов. Теперь могу рекомендовать архитектурный отдел этой компании своим партнерам, с поставленной задачей справились качественно. Цена за услуги полностью себя оправдала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*