Архітектурні послуги

Архітектурна візуалізація
Архітектурна візуалізація
За допомогою спеціальних програм кваліфіковані спеціалісти створюють фотореалістичне моделювання споруди у вигляді демонстрації спроектованих архітектурних рішень, які передають реалістичність будівлі, що первошопочатково існувала лише в форматі креслення.
Перейти
Архітектурне проектування будівель і споруд
Архітектурне проектування будівель і споруд
Наші співробітники мають високий рівень підготовки і багаторічний досвід, тому можете бути впевнені, що проект буде складено грамотно, своєчасно, а всі розрахунки зроблені без помилок.
Перейти
Технічне обстеження будівель
Технічне обстеження будівель
Наш центр експертизи будівель і споруд зробить все для успішної експлуатації об’єкта. ТОВ "Консалт Інвест Буд" проводить не тільки обстеження технічного стану будівель, але і перевірку всіх інженерних систем.
Перейти

Грамотно розроблений проект допоможе врахувати важливі моменти ще до початку проведення будівельних робіт, продумати майбутній дизайн, раціонально розмістити комунікації і розрахувати весь кошторис на будівництво. Індивідуальне проектування допоможе замовнику оцінити високу якість виконання робіт і професійний підхід

«Консалт Інвест Буд» – відома архітектурна компанія в Києві та області з досвідом, яка надає широкий спектр послуг архітектурного проектування. Наші досвідчені інженери, сертифіковані архітектори, юристи та дизайнери мають великий досвід роботи в області проектування, тому всі послуги надаються на високому рівні.

Вартість на послуги архітектурного проектування

При розрахунку сумарної вартості, враховується кошторис і технічні розрахунки. Ми розробляємо індивідуальні проекти і пропонуємо готові варіанти в залежності від вимог замовника. Завдяки багаторічному досвіду проектування ми змогли налагодити процес, взяти в свою команду найкращих фахівців.

Вартість послуг залежить від таких факторів:

 • терміновість виконання робіт;
 • складність проекту;
 • специфіка об’єкта;
 • умови узгодження в різних органах;
 • загальний обсяг робіт.

Наша архітектурна компанія – команда кращих фахівців, які відповідально ставляться до роботи. Після безкоштовної консультації призначається зустріч для перегляду об’єкта і складається попередній кошторис. Після узгодження всіх питань укладається договір, в якому вказані терміни виконання та види робіт.

Види архітектурно-проектних робіт

Наше архітектурне бюро в Києві та Київській області виконає проект будь-якої складності для реконструкції вже побудованих будівель або спорудження нових об’єктів різного призначення. Архітектурне бюро пропонує такі види послуг:

 • Архітектурне проектування будівель і споруд.
 • Технічне обстеження будівель.
 • Паспорт прив’язки тимчасової споруди.
 • Створення візуалізації 3D об’єкту.

Ми розробляємо індивідуальні проекти і пропонуємо готові варіанти, в залежності від побажань клієнта. Надання послуг під ключ передбачає комплекс робіт, пов’язаних з проектуванням, дизайном, реконструкцією будівель і споруд. Це не тільки зручно, але й вигідно. Не потрібно звертатися до сторонніх організацій для виконання окремих завдань. Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника.

Щоб замовити архітектурні послуги під ключ, необхідно зателефонувати за контактними телефонами, вказаними на сайті або оформити заявку онлайн. Після оформлення замовлення наші фахівці виїжджають до вас для оцінки обсягу робіт і виконання необхідних вимірів. Всі роботи виконуються з урахуванням побажань замовника. Ми станемо надійним супутником на всіх етапах проектування.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з архітектурного проектування в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Преимущества сотрудничества с CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Перед началом строительства мы обратились за консультацией. Мне очень понравилось отношение к людям и работе. К тому же составляется четкая, прозрачная смета на все виды услуг и заключается договор, где прописаны все нюансы сотрудничества.

 2. says:

  Обратился за услугами в компанию только по рекомендации проверенного друга. Необходимы были специалисты, которые выполнили бы специфический архитектурный проект в сжатые сроки и без каких-либо огрехов. Теперь могу рекомендовать архитектурный отдел этой компании своим партнерам, с поставленной задачей справились качественно. Цена за услуги полностью себя оправдала.

Коментарі закриті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!