Землевпорядні роботи

Винос меж ділянки в натуру
Винос меж ділянки в натуру
Компанія «Консалт Інвест Буд» професійно здійснить винос в натуру і розробку проектів різного рівня складності. Межування ділянки відіграє важливу роль і допомагає індивідуалізувати і оформити об'єкт у власність.
Перейти
Зміна цільового призначення
Зміна цільового призначення
Досвідчені фахівці ТОВ "Консалт Інвест Буд" допоможуть вирішити всі питання, якщо потрібна зміна цільового призначення.
Перейти
Об'єднання земельних ділянок
Об'єднання земельних ділянок
Наша компанія вже не перший рік займається питаннями землеустрою та об'єднання ділянок, тому ви можете розраховувати на всебічну юридичну допомогу та підтримку.
Перейти
Поділ земельних ділянок
Поділ земельних ділянок
Компанія « Консалт Інвест Буд » - досвідчений експерт в галузі землеустрою. Ми використовуємо сучасні методи, що дозволяють враховувати всі фактори, що впливають на вартість поділу земельної ділянки.
Перейти
Приватизація землі
Приватизація землі
Наші співробітники - досвідчені юристи, фахівці в області агроконсалтинг, архітектури, землевпорядкування, які допоможуть приватизувати будь-яку земельну ділянку.
Перейти
Присвоєння кадастрового номера
Присвоєння кадастрового номера
Наша компанія вже не перший рік вирішує земельні питання, пов'язані з отриманням кадастрового номера. Фахівці ТОВ "Консалт Інвест Буд" можуть зробити кадастровий номер на землю протягом двох місяців.
Перейти
Проект відведення земельної ділянки
Проект відведення земельної ділянки
Компанія «Консалт Інвест Буд» здійснює індивідуальне проектування, яке передбачає розробку технічної документації з детальним описом процесу відповідно до вимог замовника.
Перейти

Земля, згідно з Конституцією України, є основним національним багатством, що перебуває під охороною держави. Однією з найважливіших проблем є використання таких природних ресурсів. При оформленні прав власності на землю, приватизації, оренді, продажу, обміні, даруванні і проведенні інших операцій необхідно проводити роботи, пов’язані з межування земель.

Землевпорядна організація «Consult Invest Bud» візьме на себе реалізацію проекту різної складності. Ми йдемо назустріч нашим клієнтам, тому пропонуємо комплекс послуг, пов’язаних із землеустроєм. В нашій команді працюють кращі фахівці з багаторічним досвідом, які допоможуть розібратися в нюансах землевпорядних робіт і надати грамотну консультацію з усіх питань.

Види землевпорядних робіт

Землевпорядкування направлено на вивчення стану земельних ресурсів, планування і організацію раціонального використання наділів, а також установку кордонів на земельних ділянках.

Землевпорядні роботи включають комплекс дослідницьких, топографо-геодезичних, вишукувальних, картографічних і проектних робіт, які виконуються нашими фахівцями для складання документації із землеустрою.

Комплекс послуг включають такі види землевпорядних робіт:

Всі роботи будуть виконані строго у відповідності з вимогами замовника. Відділ землеустрою підготує і погодить всю необхідну документацію.

Ціна на землевпорядні роботи

Землевпорядкування та кадастри – досить трудомісткі і складні процеси, тому без хорошого фахівця не обійтися. Ми одна з небагатьох компаній, яка бере на себе землевпорядні роботи різної складності. Вартість таких послуг буде залежати від факторів:

 • терміновість;
 • обсяг робіт і площа землі;
 • специфічні моменти, які враховують особливості земельної ділянки або узгодження документації.

Після вашого дзвінка або заявки на сайті призначається зустріч. Повна вартість вказується в договорі і визначається після розрахунку кошторису. З нами ви економите не тільки свій дорогоцінний час, а й кошти.

Проведення землевпорядних робіт

Перед початком проведення землевпорядних робіт необхідно перевірити можливість зміни цільового призначення землі. Для цього потрібні копії генерального плану або схеми планування території району. Землевпорядні роботи виконуються фахівцями-землемірами відповідно до вимог чинного законодавства.

Проведення землевпорядних робіт включає:

 • Підготовку і узгодження проекту землеустрою.
 • Затвердження проекту. Після перереєстрації земельної ділянки надаються проект і заяву в районну держадміністрацію, міський (сільський) рада або управління Держземагентства, в залежності від місця розташування землі.
 • Отримання повного комплекту правовстановлюючих документів на землю. Для цього надається всі дані і документація.

Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому всі послуги надаються чітко в строк і відповідають всім вимогам замовника. У нашій особі ви знайдете надійного партнера, який допоможе заощадити ваш час і кошти при проведенні землевпорядних робіт.

 • Що входить в землевпорядні роботи ?

  Присвоєння кадастрового номера, поділ або об'єднання земельних ділянок, встановлення меж ділянок, оформлення права власності на землю при купівлі-продажу / передачі у спадок / даруванні, приватизація земельної ділянки, зміна цільового призначення

 • Хто виконує землевпорядні роботи ?

  Землевпорядні роботи проводить організація, яка має ліцензію на проведення даних робіт

 • Які документи важливо перевіряти перед початком землевпорядних робіт?

  Якщо ви плануєте провести землевпорядні роботи, потрібно вивчити копії генерального плану. Також уточнюється можливість зміни цільового призначення землі.

 • Якщо немає кадастрового номера, чи можна проводити землевпорядні роботи?

  Ділянка землі повинен бути приватизований і мати кадастровий номер. Наші фахівці допоможуть в цьому, і ви швидко отримаєте документи.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги на землевпорядні роботи в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Нам нужен был кадастровый номер на землю. Перед тем как найти специалистов, мы изучили отзывы в интернете и нашли эту компанию. Молодой человек приехал, сделал замеры, собрал нужные документы и уже через месяц мы получили выдержку из Госкадастра.

 2. says:

  Наша компания – постоянный клиент Консалт Инвест Буд. Уже больше 5 лет мы строим дома с нуля и обращаемся за помощью к специалистам. Приватизация земли, получение кадастрового номера, отвод, объединение и разделение участков – все эти вопросы нам помогают закрыть быстро. Среди плюсов могу отметить оперативность работы и хорошие цены на услуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*