Зміна цільового призначення

Цільове призначення землі не завжди збігається з планами власника землі, який її використовує. При виникненні такої ситуації можливо зміна цільового призначення земельної ділянки. У зв’язку з зміною Земельного Кодексу процедура була змінена і має деякі особливості, які не можна залишити без уваги. Досвідчені фахівці ТОВ “Консалт Інвест Буд” допоможуть вирішити всі питання, якщо потрібна зміна цільового призначення.

Ціна на зміну цільового призначення землі

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Зміна цільового призначення 15 000 від 2-х місяців

Вартість зміни цільового призначення визначається індивідуально і буде залежати від цільового призначення ділянки, а також призначення, на яке треба його змінити. Наша компанія має ліцензію на надання всіх видів послуг, пов’язаних з землевпорядними роботами. На сьогоднішній день порядок зміни цільового призначення землі виглядає наступним чином:

 • Підібрати потрібне призначення ділянки із варіантів, запропонованих у Класифікації видів цільового призначення.
 • Замовити через нашу компанію проект із землеустрою в зв’язку необхідністю змінити призначення.
 • Підписати у сусідів, користувачів ділянки, співвласників акт, пов’язаний з узгодженням меж.
 • Узгодження нового проекту у відповідних службах.
 • Надання повного пакету документів, який надається до органу виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Коли буде отримано рішення про зміну призначення, то всі документи знову подаються в орган Госгеокадастра, щоб внести відповідні зміни до Держземкадастру з приводу зміни цільового призначення землі. Тільки після всіх цих етапів можна зареєструвати нове цільове призначення землі в державному реєстрі прав на нерухоме майно. Якщо це оренда, то потрібно ще додатково підписати договір оренди землі.

Документи на зміну цільового призначення землі

Зміна цільового призначення землі неможлива без підготовки повного пакету документів, який включає:

 • Згоду від основного власника земельної ділянки на зміну призначення земельної ділянки. У разі, коли земля під. приватною власністю, потрібно надати заяву від власника, завірене нотаріусом. За умови оренди землі необхідний наказ, рішення або відповідне розпорядження від органу, що видав в оренду землю.
 • Копія документа, який буде підтверджувати право на відповідну земельну ділянку, засвідчена нотаріусом. Це може бути свідоцтво про право власності, держакт, договір дарування, купівлі-продажу або міни, оренди, свідоцтво про право на спадщину та інші.
 • Копії нотаріально завірених всіх реєстраційних документів юридичної особи, якщо воно є власником землі.
 • Копія паспорта та коду самого власника, користувача ділянки за умови, що його власник є фізособою.
 • Копії документів, які підтверджують право власності об’єктів нерухомості, які розташовані на ділянці землі.
 • Техпаспорт на розташовані об’єкти нерухомості.

Зміна цільового призначення земельної ділянки вимагає відповідність цільового призначення детального плану території або плану зонування території.

Строки виконання послуги по зміні цільового призначення землі?

Цільове призначення земельної ділянки змінити нескладно, якщо звернутися в нашу компанію. Доступна ціна, кваліфіковані фахівці та гарантований результат в стислі терміни – ключові переваги нашої компанії. Зміна цільового призначення земельної ділянки виконується протягом двох місяців. Ще одна особливість «Консалт Інвест Буд» – увага до дрібниць і індивідуальний підхід до клієнта, завдяки якому нас вибирають великі компанії.

 • Як дізнатися цільове призначення землі?

  Цільове призначення землі відображається в правовстановлюючому документі на землю

 • Як змінити цільове призначення землі?

  Вибрати цільове призначення для Вашої ділянки в класифікатора видів цільового використання, звернутися в організацію, яка має право на землевпорядні роботи, замовити розробці проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки. Далі йде процес затвердження проекту в органах виконавчої влади, отримання дозволу на зміну цільового призначення землі та внесення даних до Державного земельного кадастру

 • Які терміни виконання послуги зі зміни цільового призначення землі?

  Строки виконання послуги зі зміни цільового призначення землі займає 6 місяців

 • Які документи потрібні для виконання робіт зі зміни цільового призначення земельної ділянки?

  Документи необхідні для зміни цільового призначення землі:

  • - нотаріальна заява власника про намір змінити цільове призначення землі;
  • - викопіювання з детального плану території;
  • - нотаріально завірені копії документів на землю;
  • - паспортні дані власника.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги на зміну цільового призначення землі в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Заказывал в компании Консалт Ивест Буд услугу изменения целевого назначения земельного участка. Очень доволен проведенной работой. Все время на связи со мной был менеджер и специалист, который оформлял документы. Процедура заняла даже меньше времени, чем мне сказали. Управились за 1,5 месяца. Буду еще к вам обращаться, спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*