Довідка про відсутність об’єкта на земельній ділянці

Наша компанія вже не перший рік займається отриманням довідки та інших документів БТІ. Завдяки напрацьованого досвіду і тісній співпраці з державними органами БТІ, а також сертифікованим фахівцям ви гарантовано швидко отримаєте довідку про відсутність об’єктів нерухомості на земельній ділянці.

Довідка про відсутність будівництва на земельній ділянці являє собою документ, який складений відповідно до чинного законодавства України, в якому містяться дані щодо власника ділянки та відсутність забудови на ній.  Цей документ має право видати організація, фахівець в якій має відповідний сертифікат / дозвіл на проведення технічної інвентаризації майна.

Довідка про відсутність будови на земельній ділянці необхідна при оформленні нотаріальніих дій (купівля/продаж, дарування) земельної ділянки та інших юридичних оформлень.

Список необхідних документів та інформації для формування довідки:

 • Для фізичних осіб: ідентифікаційні документи власника/замовника (паспорт, код)
 • Для юридичних осіб: ідентифікаційні документи власника/керівника підприємства (паспорт, код), наказ/протокол засідання зборів/рішення учасників товариства/тощо  на уповноваженого підписанта/керівника підприємства, витяг або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на юридичну особу; наказ про призначення уповноваженої (довіреної) особи представляти інтереси підприємства, ідентифікаційні документи уповноваженої особи (паспорт, код)
 • Підтверджувальний документ права власності або права користування земельною ділянкою;
 • Інформація про місцерозташування ділянки для здійснення фахівцем виїзду на територію та проведення огляду.

Вартість довідки про відсутність забудови буде залежати від площі ділянки, терміну надання документа, місця розташування об’єкта, специфіки процедури, наявності потрібних документів, а також особливостей об’єкта нерухомості.

Щоб довідка про відсутність об’єкта на земельній ділянці приватного будинку була оформлена максимально швидко, потрібно звернутися до професіоналів. Ми надаємо безкоштовні консультації та допоможемо отримати документ чітко в строк. Наше ціноутворення сформовано з урахуванням трудовитрат наших фахівців за мінімальною вартістю.

Навіть найскладніший випадок має перспективи позитивного рішення для клієнта, якщо звернутися до професіоналів нашої команди, які допоможуть максимально швидко отримати довідку про відсутність будівель на земельній ділянці або своєчасно узаконити будівництво. Ми заощадимо ваш час і гроші, надаючи широкий спектр послуг «під ключ».

 

 • Де отримати довідку про відсутність забудови?

  Довідку про відсутність забудови можна отримати в організації, фахівець в якій має сертифікат на проведення технічної інвентаризації майна. Для цього знадобляться документи: право власності на земельну ділянку, документи ідентифікації власника. А також здійснюється виїзд фахівця на земельну ділянку.

 • Хто видає довідку про відсутність будівель на земельній ділянці?

  Довідку про відсутність забудови видає організація, фахівець в якій має сертифікат на проведення технічної інвентаризації майна.

 • Чи потрібна довідка про відсутність будівель на земельній ділянці?

  Довідка про відсутність будови на земельній ділянці потрібна при нотаріальні дії (купівля-продаж, дарування) щодо земельної ділянки.

 • Що таке довідка про відсутність будівель на земельній ділянці?

  Довідка про відсутність будови на земельній ділянці - це документ, складений відповідно до чинного законодавства, в якому є дані щодо власника ділянки і відсутність будови на ділянці.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо довідки про відсутність об'єкта на земельній ділянці в Києві та Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.