Технічний паспорт на цілісний майновий комплекс

Згідно з Наказом №1954, затвердженим 29.12.2010 р, майновий комплекс включає об’єкти для провадження господарської діяльності. До них належать ділянки, цехи, виробництво та інші структурні підрозділи.

Після інвентаризації видається техпаспорт на цілісний майновий комплекс в Україні. Також можна отримати документ на окремі об’єкти комплексу.

Що таке технічна інвентаризація майнового комплексу?

Інвентаризація – вид дослідження об’єкта нерухомості, що передбачає проведення вимірів, розрахунків, аналізу. Детально досліджується кожен об’єкт споруди та її технічні параметри. Фахівці роблять точні виміри, дослідження із занесенням даних показників у паспорт.

Інвентаризація може бути первинною чи вторинною. Первинна проводиться вперше перед введенням об’єкта в експлуатацію, а вторинна, коли проводилася реструктуризація, перепланування, капітальний ремонт. Вона допоможе виявити наявність чи відсутність змін у об’єкті.

Результатом проведення робіт буде оформлення техпаспорту. У ньому має бути печатка організації, яка проводила технічну інвентаризацію, а також номер сертифіката інженера та його підпис.

Навіщо потрібний техпаспорт на цілісний майновий комплекс?

Технічний паспорт може містити такі відомості про досліджуваний комплекс:

 • площу як загальну, так і окремих елементів;
 • кількість приміщень;
 • конструктивні особливості;
 • дата зведення об’єкта та інші характеристики.

Відмова від оформлення документа не позбавляє власника права власності на комплекс або окремі об’єкти, але без техпаспорту не можна продати об’єкт, здати в оренду. Також він необхідний у таких випадках:

 • передача майна у заставу;
 • розподіл майна;
 • введення в експлуатацію цього об’єкта або його підрозділів;
 • оформлення іпотеки;
 • підключення необхідних комунікацій у комплексі.

Якщо документ був випадково зіпсований, його втрачено, його потрібно буде відновити або отримати новий. Документ має враховувати всі об’єкти, які були збудовані у конкретному майновому комплексі.

Порядок оформлення технічного паспорта на цілісний майновий комплекс з Консалт Інвест Буд

Виготовлення техпаспорта на цілісний майновий комплекс включає низку послідовних етапів:

 • Спочатку надається консультація клієнта по телефону. Під час розмови обговорюються умови надання послуг.
 • Після розмови укладається під час зустрічі договір, у якому зазначаються обов’язки, і навіть права сторін, умови співробітництва.
 • Далі на об’єкт виїжджає досвідчений інженер, який проводить технічну інвентаризацію.
 • Наступний етап – узгодження креслень із замовником та затвердження техпаспорту.

Готовий документ із печаткою та підписами сторін передається замовнику технічного паспорта. Нам довіряють наші клієнти, тому що ми гарантуємо високу якість надання послуг та доступні ціни.

Необхідні документи для виготовлення техпаспорта на цілісний майновий комплекс

Щоб виготовити техпаспорт на цілісний майновий комплекс в Україні, важливо своєчасно підготувати таку документацію:

 • для фізособи код та паспорт, для юридичної особи – установчі документи;
 • документ, що підтверджує право власності на ділянку землі (це може бути свідоцтво про право власності, договір на купівлю, продаж чи дарування, свідоцтво про спадщину);
 • якщо є старий техпаспорт.

При проведенні перепланування чи реструктуризації потрібні документи, що підтверджують право власності на нерухомість.

Вартість виготовлення техпаспорта на цілісний майновий комплекс.

Ціна на послуги підвищується зі збільшенням обсягу робіт. Вона залежить від площі будинку, терміну оформлення, складності проведення робіт.

Важливу роль також грає термін оформлення, може зайняти від кількох днів до двох тижнів. У нашій компанії завдяки досвідченим фахівцям не доведеться довго чекати. Вам потрібно зібрати необхідні документи, все інше зробимо ми. Вартість прискореного виготовлення техпаспорту визначається індивідуально.

Виготовлення техпаспорта на цілісний майновий комплекс з Консалт Інвест Буд

Компанія «Консалт Інвест Буд» вже не перший рік займається процедурою оформлення технічного паспорта. Багато наших клієнтів встигли оцінити доступні ціни та якість обслуговування.

Замовити техпаспорт на цілісний майновий комплекс або його об’єкти на сайті можна в два кліки. Наш менеджер передзвонить вам та уточнить зручний час для зустрічі. Звернувшись вчасно до фахівців, ви заощадите не лише час, а й кошти.

Коментар чи запитання
 1. says:

  Здравствуйте.
  Прошу ответить на мой вопрос.Важна ли точность замера ЖИЛОЙ КВАРТИРЫ ВТОРИЧНОЙ технической инвентаризации для суда?Т.е в оригинале паспорта сделанного раннее ,лет 30 назад,и в новом замере-отличие в том что итог замера в плане фактическая площадь комнаты 9.96 м^2,а в эспликации отображено как 10 м^2 ?В сделанном раннее техпаспорте всё так 9.96 м^2 и в эспликации 9.96 м^2.Т.е в новом -округлены.Остальные помещения замер правильный,в эспликации-округлены.Из-за этого округления несовпадение с реальной общей площадью сделанной раннее(30 лет назад)отличается.
  Идёт судебное разбирательство о подделке подписи на дарственной.

 2. says:

  Добрый день, актуальность данных в техническом паспорте согласно инструкции с технической инвентаризации на протяжении 1 года. Разбежность в показателях может быть в связи с разными причинами. Если это перепланировка, ошибка предыдущего техника, видоизменение измерительной техники – то все можно описать в дополнительной справке об показателях данного объекта недвижимости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!