Паспорт прив’язки тимчасової споруди

МАФ або малі архітектурні форми представляють собою невелику споруду без ґрунтовного фундаменту, яка побудована з метою організації відпочинку, здійснення підприємницької діяльності, виконання соціально-культурної та інших функцій.

Оформлення тимчасових споруд передбачає отримання паспорта прив’язки. Такий документ дозволяє не тільки встановити МАФ, а й правомірно здійснювати підприємницьку діяльність.

Оформлення МАФів в Києві та області – одна з найбільш затребуваних послуг серед наших клієнтів. Ми намагаємося продумати кожну дрібницю, зробити правильні розрахунки і оформити паспорт прив’язки в стислі терміни. При цьому ціна залишається доступною.

Вартість оформлення тимчасових споруд

Назва послуги: Вартість від (грн.)
Паспорт прив’язки тимчасової споруди 12 000

Паспорт прив’язки – це оформлений відповідно до чинного законодавства дозвільний документ, який відображає: схему прив’язки малої архітектурної форми (топографічний план М1: 500 з нанесеним місцем розташування пересувної МАФ), графічні і текстові матеріали з вимогами естетичного вигляду та інженерного забезпечення малої архітектурної форми , плани і фасади.

Ми надамо кваліфіковану допомогу в оформленні мафа в Києві та Київській області. Маючи багаторічний досвід проведення подібних робіт, наша компанія виступає експертом в проектуванні і оформленні малих архітектурних форм. Ціна на паспорт прив’язки МАФ в Україні різна і залежить від самого об’єкта.

Порядок розміщення малих архітектурних форм

Оформлення МАФів повинно супроводжуватися отриманням паспорта прив’язки. Процедура оформлення паспорту прив’язки на МАФ в Києві та Київській області цілком відрізняється. Якщо оформлення в місті Києві, то для цього необхідно пройти кілька етапів:

 • Зайти на сайт містобудівного кадастру, зареєструватися і створити заяву із зазначенням місця розташування об’єкта. До заяви повинні бути додані копії установчих та реєстраційних документів (для юридичної особи або ПП відповідно), фотографії місця розташування об’єкта, копії документів, пов’язаних з розміщенням тимчасової споруди.
 • Сформувати на цьому ж сайті заяву з метою отримання топознімання, масштабу 1: 500, нанесення контурів новоствореної споруди на цю карту.
 •  З пакетом документів потрібно звернутися в Центр Надання Адміністративних Послуг (ЦНАП). Через нього документи потрапляють в Департамент містобудування та архітектури міста Києва та розглядаються спеціальною комісією.
 • На підставі висновку від Департаменту містобудування та результатів засідання комісії можна буде замовити у нашій компанії додатково план розміщення, а також схему благоустрою на карті, її масштаб – 1: 500.
 • Укладення угоди на сплату пайової участі з приводу утримання об’єктів благоустрою.

Отримані документи надаються в ЦНАП, а потім потрапляють в Департамент містобудування, саме цей орган і видає готовий паспорт прив’язки, який можна отримати в ЦНАП. Кожен з етапів вимагає точності розрахунків і грамотного оформлення, похибка може обернутися фінансовими і тимчасовими втратами.

Документи необхідні для оформлення мафа

Щоб оформити маф в Києві або Київській області, потрібно звернутися в нашу компанію. Для початку процедури оформлення потрібно надати:

 • копії установчих документів для юридичної особи або код, паспорт для ПП, фіз особи (яа надаватиме МАФ в оренду);
 •  топозйомка М 1: 500;
 •  креслення фасадів тимчасової споруди в довільній формі;
 •  документи права власності на ділянку, якщо вони є (сервітут та інші документи права власності на земельну ділянку).

На паспорт прив’язки маф ціна в Києві та області для клієнтів «Консалт Інвест Буд» одна з самих демократичних. Ми виконуємо завдання будь-якої складності, а наші фахівці здатні втілити в життя будь-який проект.

 • Скільки коштує паспорт прив'язки?

  Паспорт прив'язки коштує від 12 000 грн

 • Що потрібно для паспорта прив'язки?

  Для паспорта прив'язки будуть потрібні документи права власності на ділянку (якщо такі є), геодезична зйомка, наміри забудови (плани, фасади), копія свідоцтва про Державну реєстрацію юридично або приватних підприємців, копія Статуту, документи ідентифікації заявника (власника ділянки).

 • Як перевірити законність мафа?

  Законність МАФу визначає оформлений паспорт прив'язки.

 • Що таке паспорт прив'язки?

  Паспорт прив'язки - це оформлений відповідно до чинного законодавства документ, який відображає: схему прив'язки малої архітектурної форми (топографічний план М1: 500 з нанесеним місцем розташування пересувної МАФ), графічні і текстові матеріали з вимогами естетичного вигляду та інженерного забезпечення малої архітектурної форми, плани і фасади.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з оформлення тимчасових споруд в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Преимущества сотрудничества с CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Коментар чи запитання
 1. says:

  Нам нужно было срочно зарегистрировать МАФ для предоставления услуг по ремонту мобильных телефонов. Понравилось, что услуги компания представляет не только в Киеве, но и в области. Мы только предоставили копии учредительных документов и топосъемку, и уже через несколько дней получили паспорт привязку и оформили свой МАФ.

Коментарі закриті.