Оцінка землі

Кадастрова оцінка земель дозволяє визначити реальну ринкову вартість для здійснення операцій, пов’язаних з продажем, орендою. Потребность в оцінці зростає в міру розвитку ринкових відносин. Законодавство в цій сфері постійно змінюється, тому ми завжди тримаємо руку на пульсі подій, проводимо взаємообмін досвідом з контрагентами та провідними фахівцями в області оцінки, щоб результат був актуальним і не викликав жодних сумнівів.

Вартість експертної оцінки земельної ділянки

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Нормативна грошова оцінка землі 1 200 від 1 дня

Вартість оцінки землі нашими фахівцями одна з найдемократичніших в столиці, не дивлячись на складність і відповідальність проведення даних робіт. Співробітники проводять точні розрахунки, заміри, вивчають особливості земельної ділянки, його цінність, а також загальну ситуацію на ринку.

Оцінка землі, ціна на яку може відрізнятися в залежності від її виду. «Консалт Інвест Буд» проводить експертну, грошову, економічну оцінку. Частіше за все потрібно нормативна грошова оцінка землі. Наші співробітники зорієнтують за розцінками, для цього потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати нам. Завдяки новим методам оцінки і комплексному підходу собівартість робіт буде нижче, ніж у конкурентів.

Як провести оцінку земельної ділянки

Розрізняють 3 основні методи оцінки земельних ділянок: прибутковий, порівняльний і витратний. Кожен з них має свою специфіку і особливості:

 • Порівняльний метод – грошова оцінка земель, призначених для промислової забудови, а також дачних ділянок, земель під індивідуальну житлову забудову.
 • Прибутковий метод заснований на приведенні майбутніх доходів, отриманих від використання ділянки до поточної вартості землі. Він використовується для оцінки ділянки, на якому можна вести господарську діяльність, здавати в оренду.
 • Витратний підхід зводиться до визначення реальної ринкової вартості витрат на ці поліпшення використовується для оцінки тих земельних ділянок, на яких є поліпшення, і.

Розрахунок оцінки землі виконуватися на підставі всіх даних про ділянку. Важлива інформація про площі, наявності на ньому інших об’єктів, призначення та інші дані. На їх підставі наші експерти виконають комплексний аналіз і зроблять необхідні розрахунки.

Мало хто знає, що таке нормативна грошова оцінка землі. Такий вид оціночних робіт проводиться при необхідності визначення:

 • вартості земельних ділянок, площа яких більше 50 га;
 • втрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;
 • економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель;
 • розміру держмита при спадкуванні, міні та даруванні земельних ділянок.

При оцінці кількох земельних ділянок вартість роботи може бути знижена.

 Документи для проведення оцінки землі та нерухомості

Оцінка землі проводиться з урахуванням всіх наданих документів. Повний комплект включає:

 • Кадастровий план, в якому надана інформація про розмір і розташування ділянки.
 • Правовстановлюючі документи – свідоцтво на право власності або договір дарування, купівлі-продажу.
 • Документи, які підтверджують відсутність / наявність обмежень або обтяжень, пов’язаних з використанням певної земельної ділянки.
 • Інформація про наявність будь-яких споруд, комунікацій, інженерних мереж.

Виходячи з необхідності оцінки конкретної земельної ділянки даний список документів може бути розширений. Ви можете довіритися кваліфікованим фахівцям нашої компанії і гарантовано швидко виконати оцінку земельної ділянки за вигідною ціною.

Ми допоможемо визначити вартість землі для цілей бухгалтерського обліку (переоцінка основних фондів і постановка на баланс); для відчуження (оформлення договору купівлі-продажу), передачі в оренду або викупу земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності. Проператівность, висока якість надання послуг, уважність до деталей і глобальний аналіз поставлених завдань – ключові наші переваги.

 • Чи потрібна оцінка земельної ділянки при продажу?

  Так, оцінка земельної ділянки потрібна для продажу. На суму, яка вказана в звіті про оцінку накладається податок при нотаріальні дії. Оцінка землі дійсна 3 місяці

 • Як отримати грошову оцінку землі?

  Потрібно звернутися в організацію, фахівець в якій має кваліфікаційний сертифікат на оцінювання землі.

 • Які документи необхідні для оцінки земельної ділянки?

  Документи, необхідні для отримання оцінки землі: права власності на земельну ділянку, паспорт код власника.

 • Як зробити грошову оцінку земельної ділянки?

  Потрібно звернутися в організацію, фахівець в якій має кваліфікаційний сертифікат на оцінювання землі.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з експертної оцінки земельної ділянки в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Преимущества сотрудничества с CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Коментар чи запитання
 1. says:

  Я живу в Киевской области, по совету друга позвонил в эту фирму. Мне нужно было срочно продать земельный участок и оценить его. Специалист все разложил по полочкам, рассказал какие документы нужны и когда получу результат. Еще узнал, что оценка земли действительна 3 месяца, поэтому быстро продал участок.

 2. says:

  Я живу в Киевской области, по совету друга позвонил в эту фирму. Мне нужно было срочно продать земельный участок и оценить его. Специалист все разложил по полочкам, рассказал какие документы нужны и когда получу результат. Еще узнал, что оценка земли действительна 3 месяца, поэтому быстро продал участок.

 3. says:

  Заказала оценку земли и не прогадала. Раньше никогда не продавала ни недвижимость, ни землю, поэтому обратилась к риелтору и разместила объявление о продаже своего участка в Киевской области. Но после оценки поняла, что эта земля стоит значительно дороже. Благодаря Консалт Инвест Буд свой участок продала по отличной цене. Однозначно осталась в плюсе, так что делайте оценку здесь.

Коментарі закриті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!