Оцінка комерційної нерухомості

Оцінка вартості комерційної нерухомості необходно для вирішення таких важливих завдань, як продаж, здача в оренду, страхування, а також внесення внеску в статутний фонд під час створення компанії або збільшення її статутного капіталу. Комерційна нерухомість включає всю нерухомість, яка належить юридичній особі і використовується в обороті для отримання прибутку. Вона включає офіси, складські приміщення, торгові зони, виробничі об’єкти.

Ми працюємо на ринку землевпорядних послуг більше 10 років, в нашій команді найкращі оцінювачі, архітектори, інженери, юристи, які відповідально ставляться до виконання поставлених завдань і люблять свою роботу. Тому ви можете бути впевнені в якості та терміновості послуг, що надаються.

Вартість оцінки комерційної нерухомості

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Експертна оцінка комерційної нерухомості 1 200 від 1 дня

Оцінка вартості комерційної нерухомості – це багатоетапний процес, який визначає ринкову вартість об’єкта. Вона може бути нормативною або експертної та залежить від різних чинників: розташування нерухомості, її площі, наявність попиту і пропозиції на місцевому ринку і інших показників.

Складність процедури оцінки комерційної нерухомості пов’язана зі специфікою різних об’єктів, особливостями проведення розрахунків. Наприклад, визначення вартості складу буде розраховуватися за іншими показниками, якщо порівнювати його з офісом або заводом. Ціна послуги буде залежати від площі об’єкта, його специфіки, а також обсягу робіт і термінів їх виконання. Точну вартість вам повідомить наш співробітник під час першої консультації.

Документи необхідні для проведення оцінки комерційної нерухомості

Оцінка ринкової вартості офісної нерухомості та інших об’єктів може знадобитися як юридичним особам, так і ФОП, коли потрібно продати або купити об’єкт, укласти договір застави, дарування або оренди, для бухгалтерського обліку або захисту прав в судовому порядку. Для проведення процедури знадобляться такі документи:

 • Для фізосіб – копії паспорта та ідентифікаційного коду, для юросіб – копії статутних документів.
 • Копія договору оренди досліджуваного об’єкта.
 • Основні правовстановлюючі документи-свідоцтва, договору, рішення суду і інше.
 • Копія техпаспорта, отриманого в БТІ

При необхідності оцінки для незавершеного будівництва буде потрібно додатково кошторис на будівельні роботи. Ми знайомі з нюансами проведення оцінки комерційної нерухомості для продажу і інших цілей і враховуємо при складанні звіту всі юридичні і фінансові тонкощі. Всі роботи будуть виконані в строк і в рамках бюджету, які фіксуються в договорі.

Ринкова вартість комерційної нерухомості

Оцінка ринкової вартості офісної нерухомості буде проводиться з урахуванням стану приміщень, його місця розташування, будівлі а також наявності комунікацій, паркувальних місць. Така процедура дозволяє визначитися з ціною об’єкта, його конкурентоспроможністю на ринку комерційної нерухомості.

Ви завжди можете розраховувати на фахівців нашої компанії. Ми гарантуємо,що незалежна оцінка комерційної нерухомості буде виконана на високому рівні і своєчасно. Маючи великий багаж знань, досвід і бездоганну репутацію, наші оцінювачі працюють на результат, враховуючи всі вимоги замовника. Завдяки відповідальній роботі клієнти приймають обґрунтовані рішення, які сприяють розвитку бізнесу.

 • Як розрахувати вартість комерційної нерухомості?

  Для розрахунку вартості комерційної нерухомості важливо враховувати її розміри і загальний стан, місце розташування, наявність місцевого попиту / пропозиції. Допоможе в цьому питанні фахівець з відповідною кваліфікацією

 • Скільки коштує оцінка комерційної нерухомості?

  Вартість оцінки комерційної нерухомості залежить від площі приміщення і його особливостей, робочих обсягів, заданих термінів виконання. Вона розраховується індивідуально.

 • Як відбувається оцінка комерційної нерухомості?

  Для забезпечення найбільш точної оцінки вартості комерційної нерухомості фахівець вивчає інформацію про приміщення, ринок з нинішнім попитом, місце розташування і т.д. На основі зібраних даних формується точна ціна.

 • Для чого робиться оцінка комерційної нерухомості?

  Оцінка комерційної нерухомості визначає ринкову вартість приміщення. Вона необхідна у разі продажу, здачі в оренду, страхування і т.д.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з оцінки комерційної нерухомості в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Коментар чи запитання
 1. says:

  Юристы оценили мои офисы за 1 день, а цена приятно удивила.
  Приехал специалист, сделал замеры, рассчитал смету и сразу сказал мне стоимость работ. Мы заключили договор и результат не заставил себя ждать. Нравится такая четкость в работе.

 2. says:

  Выбрал эту компанию для проведения коммерческой оценки, так как нужно было провести ее максимально быстро, а менеджеры пообещали справиться за день. Подтверждаю – не обманули. Утром заключили договор, вечером уже получил необходимый мне оценочный акт. Работой конторы доволен и могу рекомендовать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*