Оцінка будинку і квартир

Компанія «Консалт Інвест Буд» – команда фахівців, які володіють великими знаннями і застосовують сучасні методи оцінки різних видів майна з урахуванням вимог замовника і змін законодавства. Експертная оцінка будинку нашими фахівцями виконується різними методами. Вона необхідна перед оформленням процедури дарування, укладенням договору купівлі-продажу, оформленням спадщини, укладенням договору застави або його продовженням, а також перед розділом майна, рішенням різних судових суперечок.

Вартість експертної оцінки будинку і квартир

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Експертна оцінка житлових будинків і квартир 1 200 від 1 дня

Якість послуг, що надаються завжди на високому рівні. Гарантією високої якості служать позитивні відгуки наших клієнтів, які вже встигли оцінити всі переваги експертної оцінки будинку.

Всі роботи представники компанії беруть на себе. Власникам не потрібно турбуватися про підготовку документів, проведенні замірів, розрахунків. За процесом стежить відповідальний менеджер, який регулярно зв’язується з клієнтом. Оцінка будинку недорого коштуватиме і залежить від площі об’єкта. Всі роботи виконуються протягом дня. Підсумкова вартість наших послуг в кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і розраховується на підставі трудовитрат.

Як провести оцінку будинку і квартири?

Як проводиться оцінка будинку буде залежати від ряду факторів:

 • виду споруди (матеріали, які використовувалися, рік побудови, фундамент, унікальність планування і інші характеристики);
 • розміщення (показник враховується під час оцінювання квартири, об’єкти, розташовані на перших та останніх поверхах завжди користуються меншим попитом);
 • стан об’єкта (наявність ремонту, необхідних зручностей, планування і т.д.).
 • місцезнаходження (транспортна розв’язка, район, віддаленість від магазинів, шкіл, парків і т.д.).

Процедура оцінки з 2020 року змінилася. Щоб дізнатися вартість оцінки будинку, необхідно враховувати запропоновані коефіцієнти оцінки, які відрізняються в залежності від району розміщення об’єкта. Ці дані вносяться в спеціальну електронну площадку. На підставі отриманих даних і всієї інформації оцінювач готує звіт, в якому буде надано висновок щодо ринкової вартості будинку в Києві та зазначено індивідуальний номер. По ньому легко буде знайти всю інформації по оцінці будинку під час укладання угоди по об’єкту.

Оцінка будинку в Україні може виконуватися фондом Держмайна, але ця процедура більше носить формальний характер. Готується довідка на підставі вихідних даних. Оцінка будинку із земельною ділянкою для продажу повинна виконуватися компетентним фахівцем з досвідом. Процедура проста, ви залишаєте заявку, ми телефонуємо і консультуємо з усіх питань. Після цього наш співробітник виїжджає на місце для проведення розрахунків, вимірювань і складання кошторису. Далі укладається договір, в якому прописуються умови співпраці.

Документи для проведення оцінки будинку і квартири

Оцінка вартості будинку виконується на підставі таких документів:

 • Техпаспорт, отриманий в органах БТІ.
 • Правовстановлюючі документи – свідоцтво на право власності або договір купівлі-продажу, дарування.
 • Паспорт і код власника будинку.

Також може знадобитися проектно-кошторисна документація, держакт, акти введення об’єктів в експлуатацію і податкова декларація на нерухомість.

Важливий елемент будь-якої угоди з нерухомістю – це об’єктивний розрахунок її вартості. Професійний і кваліфікований підхід до вирішення завдань, а також сучасні методи оцінки гарантують правильний результат. Довіра, професіоналізм і особиста взаємодія з клієнтом – основа нашої роботи, до якої ми підходимо відповідально.

Оцінка будинку при продажу виконується комплексно під ключ і відповідно до нормативно-правової документації. Ми станемо вашим експертом з незалежної оцінки нерухомості.

 • Як проводиться оцінка будинку?

  Оцінка будинку формується в розрізі середньої ціни даного об'єкта на ринку, матеріалів, з яких побудований будинок, термін експлуатації, комунікації. Потрібно звернутися в організацію, фахівець в якій має кваліфікаційний сертифікат оцінювання будинків

 • Скільки коштує оцінка будинку для продажу?

  Вартість оцінки будинку при продажу фіксована - 1100 грн

 • Які документи потрібні для оцінки будинку?

  Для оцінки будинку потрібні такі документи: права власності на будинок, технічний паспорт, паспорт і код власника

 • Скільки діє оцінка будинку?

  Оцінка додому дійсна 3 місяці

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з оцінку будинки і квартири в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Коментар чи запитання
 1. says:

  Заказывал услугу оценки квартиры перед началом процедуры раздела имущества с женой. Пришлось потратить на встречу с оценщиком и оформление документов 2 дня. Надеялся, что можно будет уложиться в 1. Но это единственный нюанс. В целом же работой конторы доволен. Оценку провели качественно и учли все характеристики недвижимости.

Коментарі закриті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!