Оцінка будинку і квартир

Компанія «Консалт Інвест Буд» – команда фахівців, які володіють великими знаннями і застосовують сучасні методи оцінки різних видів майна з урахуванням вимог замовника і змін законодавства. Вона необхідна перед оформленням процедури дарування, укладенням договору купівлі-продажу, укладенням договору застави або його продовженням, а також перед розділом майна, рішенням різних судових суперечок.

Вартість експертної оцінки будинку і квартир

і квартир

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Експертна оцінка житлових будинків і квартир 1 200 від 1 дня

Якість послуг, що надаються завжди на високому рівні. Гарантією високої якості служать позитивні відгуки наших клієнтів, які вже встигли оцінити всі переваги експертної оцінки будинку.

Як провести оцінку будинку і квартири?

Як проводиться оцінка будинку буде залежати від ряду факторів:

 • виду споруди (матеріали, які використовувалися, рік побудови, фундамент, унікальність планування і інші характеристики);
 • розміщення (показник враховується під час оцінювання квартири, об’єкти, розташовані на перших та останніх поверхах завжди користуються меншим попитом);
 • стан об’єкта (наявність ремонту, необхідних зручностей, планування і т.д.).
 • місцезнаходження (транспортна розв’язка, район, віддаленість від магазинів, шкіл, парків і т.д.).

Процедура оцінки з 2020 року змінилася. Щоб дізнатися вартість оцінки будинку, необхідно враховувати запропоновані коефіцієнти оцінки, які відрізняються в залежності від району розміщення об’єкта. Ці дані вносяться в спеціальну електронну площадку. На підставі отриманих даних і всієї інформації оцінювач готує звіт, в якому буде надано висновок щодо ринкової вартості обєкту.

Оцінка будинку в Україні може виконуватися фондом Держмайна, але ця процедура більше носить формальний характер. Готується довідка на підставі вихідних даних. Оцінка будинку із земельною ділянкою для продажу повинна виконуватися компетентним фахівцем з досвідом. Процедура проста: ви телефонуєте нам і ми консультуємо з усіх питань.

Документи для проведення оцінки будинку і квартири

Оцінка вартості будинку виконується на підставі таких документів:

 • Технічний паспорт БТІ
 • Правовстановлюючі документи – свідоцтво на право власності або договір купівлі-продажу, дарування на будівлю/квартиру/приміщення.
 • Паспорт і код власника будинку.

Важливий елемент будь-якої угоди з нерухомістю – це об’єктивний розрахунок її вартості. Професійний і кваліфікований підхід до вирішення завдань, а також сучасні методи оцінки гарантують правильний результат. Довіра, професіоналізм і особиста взаємодія з клієнтом – основа нашої роботи, до якої ми підходимо відповідально.
Оцінка будинку при продажу виконується комплексно під ключ і відповідно до нормативно-правової документації. Ми станемо вашим експертом з незалежної оцінки нерухомості.

 • Як проводиться оцінка будинку?

  Оцінка будинку формується в розрізі середньої ціни даного об'єкта на ринку, матеріалів, з яких побудований будинок, термін експлуатації, комунікації. Потрібно звернутися в організацію, фахівець в якій має кваліфікаційний сертифікат оцінювання будинків

 • Скільки коштує оцінка будинку для продажу?

  Вартість оцінки будинку при продажу фіксована - 1100 грн

 • Які документи потрібні для оцінки будинку?

  Для оцінки будинку потрібні такі документи: права власності на будинок, технічний паспорт, паспорт і код власника

 • Скільки діє оцінка будинку?

  Оцінка додому дійсна 3 місяці

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з оцінку будинки і квартири в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Коментар чи запитання
 1. says:

  Заказывал услугу оценки квартиры перед началом процедуры раздела имущества с женой. Пришлось потратить на встречу с оценщиком и оформление документов 2 дня. Надеялся, что можно будет уложиться в 1. Но это единственный нюанс. В целом же работой конторы доволен. Оценку провели качественно и учли все характеристики недвижимости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*