Проект відведення земельної ділянки

Проект відведення земельної ділянки – один із способів оформлення прав на землю. Компанія «Консалт Інвест Буд» здійснює індивідуальне проектування, яке передбачає розробку технічної документації з детальним описом процесу відповідно до вимог замовника.

Досвідчений керівник проекту несе відповідальність за виконання роботи в строк і в рамках встановленого бюджету.

Ціна на проект щодо відведення земельної ділянки

Назва послуги: Вартість від (грн.) Термін виконання
Проект щодо відведення землі 750 від 2-х тижнів

План відведення земельної ділянки є офіційний документ, який повинен бути складений при необхідності продажу, проведення приватизації, надання в комунальне або державне користування ділянки. Проект землеустрою в Києві має різну ціну і залежить від багатьох факторів, серед яких наявність необхідних документів, терміновість виконання робіт, умови узгодження документації.

Відведення земельної ділянки в Києві

Відведення земельної ділянки включає кілька кроків:

 • Подача заяви з проханням отримати дозвіл від відповідних державних органів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Для цього потрібно звернутися в установу за місцем реєстрації ділянки.
 • Проведення технічних робіт, які включають геодезичну зйомку, межування землі і визначення кордонів. В результаті оформляються супутні довідки.
 • Розробка проектів відведення згідно з вимогами замовника.
 • Узгодження готового проекту.
 • Присвоєння кадастрового номера з внесенням даних до Єдиного кадастровий реєстр.
 • Затвердження проекту відведення та реєстрація права власності.

Процес оформлення документів тривалий, що вимагає знань, часу і коштів. Ми пропонуємо вигідний формат співпраці і надаємо кваліфіковану консультаційну підтримку на будь-якому етапі. Для цього потрібно просто зателефонувати нам або залишити заявку на сайті, після чого наш фахівець зв’яжеться з вами і призначить зустріч. Після узгодження всіх питань і проведення необхідних замірів ми порахуємо, скільки буде коштувати проект на відведення земельної ділянки. Повна вартість вказується в договорі. При її розрахунку враховується обсяг і терміни робіт, технічні характеристики ділянки.

Документи, які необхідні для розробки проекту землевідведення

Проект земельної ділянки розробляється за умови наявності таких документів:

 • Копія ідентифікаційного коду, паспорта користувача або власника землі, за умови, що це фізособа.
 • Копія заяви, з яким було звернення для отримання дозволу.
 • Дозвіл, отриманий від власника землі, в якому він дає згоду на розробку проектної документації на земельну ділянку щодо відведення. Це може бути наказ, розпорядження або рішення.
 • Завірені у нотаріуса копії реєстраційних документів користувача або власника землі, в разі якщо це юридична особа.
 • Копії документів, які підтверджують право власності об’єктів нерухомості, які розташовані на ділянці землі.
 • Копія техпаспорта на відповідні об’єкти нерухомості, якщо вони є.

Ми розробляємо типовий та індивідуальний проект відведення земельної ділянки під ваші вимоги. Фахівці роблять точні розрахунки, приділяють увагу кожній деталі, щоб землевпорядні роботи були виконані максимально якісно. Крім створення проектів, надаються консультації юристів, а також послуги з узгодження й оформлення дозвільної документації, супроводження об’єкта на всіх етапах робіт. Позитивні відгуки наших клієнтів – найкраща нагорода для нас і стимул бути краще.

 • Який термін виконання проекту щодо відведення земельної ділянки?

  Терміни виконання проекту щодо відведення земельної ділянки від 3-х місяців

 • Скільки коштує проект відведення земельної ділянки?

  Вартість проекту відведення земельної ділянки від 6500.

 • Як зробити проект земельної ділянки?

  Проект відведення земельної ділянки розробляє організація, яка має право на проведення землевпорядних робіт. Для початку роботи необхідно: - дозвіл на відведення земельної ділянки; - копія заяви з вхідним номером на відведення земельної ділянки; - геодезична зйомка; - документи ідентифікації заявника.

 • Що таке відведення земельної ділянки?

  Це процедура по встановленню ділянки на місцевості, визначення меж ділянки з метою його передачі в користування або оренду

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги на проект щодо відведення земельної ділянки в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Проект по отводу земли обошелся недорого. У меня на руках были не все документы, но сотрудники компании Консалт Инвест Буд подсказали и помогли их оформить. За консультацию ничего не взяли. Точно буду их рекомендовать своим знакомым.

 2. says:

  Мне отказали в приватизации участка из-за отсутствия проекта отвода. Живу в Киевской области и сложно найти, кто сделает это быстро и вообще работает не только в Киеве, но и по области. Всего за 10 дней мне сделали документ и не нужно никуда ездить. Молодой человек приехал, сделал замеры, все посчитал, взял бумаги и сам оформил проект.

Коментарі закриті.