Приватизація землі

Приватизація землі – трудомісткий процес, що вимагає знань законодавчої бази. Процедура представляє собою передачу певної земельної ділянки в приватну власність і розробку відповідної землевпорядної документації. Право на приватизацію землі передбачено Земельним Кодексом та Конституцією України.

Наша компанія вже не перший рік надає послуги з приватизації земельних ділянок і допоможе грамотно підготувати повний пакет документів. Наші співробітники – досвідчені юристи, фахівці в області агроконсалтинг, архітектури, землевпорядкування, які допоможуть приватизувати будь-яку земельну ділянку.

Ціна на приватизацію землі

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Приватизація землі 6500 від 2-х тижнів

Приватизація землі дає право власнику користуватися, розпоряджатися і володіти ділянкою на свій розсуд (продаж, оренда, обмін, будівництво, дарування). Вартість послуги з приватизації буде залежати від площі землі і її цільового призначення.

Без необхідності викупу у територіальної громади або держави громадянин України може отримати земельні ділянки для таких цілей:

 • садівництво – не більше 0,1200 га;
 • сільське господарство – до 2 га;
 • дачне будівництво – до 0,1000 га;
 • будівництво гаража – не більше 0,0100 га;
 • будівництво житлового будинку, споруд і споруд – до 0,1000 га на території міста або 0,25 га в селі.

Згідно із законодавством, безкоштовна приватизація земельної ділянки дозволяється тільки один раз для кожного з призначень землі.

Оформлення землі в Києві та області – досить затребувана послуга. Розібратися самостійно в цій процедурі справа непроста, тому багато хто звертається до фахівців. Ми пропонуємо доступні ціни та надамо грамотні консультації з усіх питань.

Необхідні документи для приватизації

Спочатку потрібно оформити дозвіл на отримання землевпорядної документації. Якщо земельна ділянка, яка планується приватизувати, перебуває на території населеного пункту, потрібно звертатися до міськради або селищна (сільський) рада. Це залежить від типу самого населеного пункту. Потрібно підготувати для звернення заяву і графічний матеріал з правильним відображенням місця знаходження ділянки землі. Для цього використовується кадастрова або інша карта. Зображення повинно бути чітким і правильно читатися.

Якщо земельна ділянка розташована за межами населених пунктів, то може бути відразу декілька розпорядників, це залежить від цільового призначення ділянки. Приватизація садового будинку повинна супроводжуватися зверненням до Головного управління Госгеокадастра у відповідній області. Якщо це ділянка для індивідуального дачного будівництва, то головний орган – районна державна адміністрація.

Приватизація земельних ділянок, призначених для будівництва та обслуговування житлового будинку, за умови, що він належить власнику, здійснюється шляхом розробки технічної документації по встановленню чітких меж ділянки землі. Також такий спосіб застосовується, якщо потрібно приватизувати ділянку в оренду або постійне користування і цільове призначення землі відповідає одному з п’яти умов безкоштовної приватизації. У всіх інших випадках потрібна розробка проекту на землеустрій, пов’язане з відведенням земельної ділянки.

Залежно від способів оформлення приватизації потрібно зібрати відповідні документи на приватизацію землі. У першому випадку потрібна більш проста технічна документація, при цьому вартість її розробки також нижче, ніж проект відведення. Після її розробки відбувається погодження меж ділянки, після цього повний пакет документів подається до територіального відділення Госгеокадастра, де буде присвоєно кадастровий номер і видана виписка з кадастру, що підтверджує право на землю.

Документи для приватизації земельної ділянки за допомогою розробки проекту відведення проходять додатково етап узгодження з Госгеокадастром. А якщо приватизація ділянки передбачає забудову, необхідне узгодження з органом містобудування та архітектури. Іноді виникають ситуації, коли потрібно узгоджувати документи в Управлінні Культури, Екології або лісгоспу, Управлінні водних ресурсів.

Подача документів на приватизацію

Приватизація земельних ділянок в Україні проходить в кілька послідовних етапів:

 • розробка та погодження необхідної документації;
 • отримання та присвоєння кадастрового номера;
 • технічна документація або проект, а також будь-які висновки від служб і виписку з кадастру необхідно надати в орган, який давав дозвіл на розробку документів.
 • Видається документ, який підтверджує, що земельну ділянку тепер має власника. Називається він по-різному. Для селищної, сільської або міської ради – це рішення сесії; для Госгеокадастра – наказ і районна держадміністрація видає розпорядження.

Після всіх перерахованих вище дій потрібно зареєструвати право власності в спеціальному державному реєстрі всіх прав на нерухоме майно. Для цього можна звернутися до нотаріуса або реєстраційній службі.

В електронний державний реєстр вноситься не тільки інформація про нового власника, але і всі параметри земельної ділянки. Підтвердженням цього буде витяг з реєстру.

Багато клієнтів запитують: Що таке приватизація землі і яка послідовність процедури? Фахівці нашої компанії надають безкоштовні консультації та допоможуть отримати всі необхідні документи на приватизацію землі. Завдяки наявності знань і досвіду, ми допоможемо використовувати своє законне право і стати власником землі в максимально короткі терміни. Звернувшись вчасно до фахівців, ви заощадите не тільки час, а й кошти.

 • Скільки за часом займає приватизація землі?

  Приватизація землі займає від 2 місяців

 • Для чого потрібна приватизація земельної ділянки?

  Приватизація землі дає право власнику користуватися, розпоряджатися і володіти ділянкою на свій розсуд (продаж, оренда, обмін, будівництво, дарування)

 • Куди звернутися щоб приватизувати земельну ділянку?

  Звернутися потрібно в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на проведення даних робіт

 • Скільки коштує приватизація земельної ділянки?

  Вартість робіт по приватизації земельної ділянки становить от 4500 грн

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги послуги з приватизації земельних ділянок в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Впервые столкнулся с приватизацией земельного участка под гараж, друг мне посоветовал обратиться в эту компанию. На консультации все подробно рассказали, объяснили. Даже несмотря на праздники, ребята справились со своей задачей в срок и даже раньше, чем указано в договоре.

 2. says:

  Столкнулась с необходимостью срочно приватизировать землю под участок. Никогда раньше подобным заниматься не приходилось, и времени на самостоятельный сбор
  документов не было. Хочу поблагодарить компанию Консалт Инвест Строй за предоставление помощи в оформлении и подаче документов. Сама бы я точно не справилась.

 3. says:

  Если понадобится еще раз проводить приватизацию участка, то обращаться буду только к вам! Договор на предоставление услуги в абсолютно прозрачный и без непредвиденных доплат. Заплатил деньги один раз, и через пару месяцев уже получил и кадастровый номер, и весь пакет технической документации. Никаких проблем, никаких нервов и никаких посещений учреждений. Идеально!

Коментарі закриті.