Реєстрація землі

Одним із найцінніших ресурсів завжди була і залишається земля. Щоб повноцінно розпоряджатися таким багатством, необхідна процедура реєстрації земельної ділянки.

“Консалт Інвест Буд” – відома в Києві компанія, яка надає широкий спектр послуг, пов’язаних з реєстрацією права власності. Ми намагаємося продумати кожну дрібницю, зробити правильні розрахунки та зареєструвати права власності у стислий термін, при цьому ціна залишається доступною.

Порядок реєстрації земельної ділянки у власність

Без свідоцтва реєстрації купленої земельної ділянки не вдасться розпочати забудову, продати землю, орендувати її, передати у спадок, подарувати. До 2013 року власники квартир могли пройти процедуру реєстрації лише у БТІ. Сьогодні достатньо відвідати нотаріус або Центр надання адміністративних послуг.

Порядок реєстрації земельної ділянки буде таким:

 • Підготовка документів.
 • Надання заяви та повного пакету документації до Центру надання адміністративних послуг або нотаріуса.
 • Перевірка наданої інформації. Документи також аналізуються, після цього ухвалюється рішення. Процедура може тривати кілька днів.
 • Реєстрація права власності на землю у спеціальному державному реєстрі.
 • Отримання виписки – підсумковий етап реєстрації права власності.

Після того, як нотаріус або держреєстратор внесе дані до реєстру, сформується виписка, вона і підтверджуватиме право на об’єкт.

На кожному з цих етапів можуть виникати проблеми, умови реєстрації земельної ділянки, що відтягують термін оформлення. Крім того, компетентні органи можуть відмовити у оформленні права власності. Закони постійно змінюються, відрегульовані не до кінця, тому спиратися виключно на свої знання досить складно, потрібна допомога юриста. Якщо ви хочете отримати позитивну відповідь, пов’язану з вирішенням майнових або земельних питань та допомогу у реєстрації земельної ділянки, рекомендуємо звертатися до компетентних фахівців.

Необхідні документи для реєстрації земельної ділянки

Незалежно від процедури документи під час реєстрації земельної ділянки повинні включати:

 • заяву встановленого зразка;
 • ідентифікаційний код та паспорт власника;
 • документи, що підтверджують право на землю (договір купівлі-продажу, договір дарування, рішення суду та інші);
 • виписка із земельного кадастру, за умови, що ділянка не вносилася після 2013 року до Реєстру нерухомості.

Якщо інтереси власника представляє інша людина, потрібно оформити довіреність. Важливо заздалегідь переконатися, що немає інших власників об’єкта, і всі документи правильно оформлені.

Вартість реєстрації земельної ділянки в Консалт Інвест Буд

Максимальний термін проведення процедури складає 5 робочих днів. Вартість реєстрації земельної ділянки визначатиметься залежно від таких параметрів:

 • місце розміщення об’єкта;
 • загальна площа землі;
 • наявність необхідних документів;
 • термін оформлення.

Ціна процедури оформлення в Києві та області буде відрізнятися та визначається після складання кошторису.

Як перевірити реєстрацію земельної ділянки?

Відповідно до чинного законодавства реєстрація права власності на ділянку землі вважатиметься завершеною, коли на сайті Міністерства юстиції України в електронному реєстрі відображатиметься рішення, а також дані про об’єкт. Тому потрібно зайти в «Кабінет електронних сервісів» та знайти необхідну інформацію. Рішення, яке є на сайті, має повну юридичну силу, тому немає потреби друкувати виписку у паперовому вигляді. В особистому кабінеті потрібно зробити запит на довідку з реєстру. Тут можна написати заяву на заборону реєстраційних дій з об’єктом нерухомості.

Якщо не було знайдено ділянку або знайдено певні помилки щодо меж, місця розміщення та інших параметрів, можна вирішити це питання та оформити заявку в електронному вигляді.

Отримання витягу з реєстру прав власності на землю з компанією Консалт Інвест Буд

Особливість «Консалт Інвест Буд» – комплексний супровід клієнта, який включає не лише юридичну підтримку, а й консалтинг. Ми укладаємо договір із клієнтом і відразу приступаємо до виконання всіх необхідних робіт. Наша компанія має великий досвід та досвідчених фахівців для реєстрації прав на ділянку землі в Держреєстрі прав. Ми працюємо не лише у місті Києві, а й по області.

Щоб замовити послугу, достатньо зателефонувати нам чи залишити заявку онлайн. Ми надаємо безкоштовну консультацію та станемо гарантією вашої юридичної безпеки.

 • ✔️ Чи можна побудувати на земельній ділянці будинок, якщо не зарегистрировано право собственности на землю❓

  Право на земельну ділянку в обов'язковому порядку має бути зареєстроване. Тільки такі дії надають законне право розпоряджатися землею.

 • ✔️ Скільки часу забере реєстрація права власності на землю❓

  Перебіг терміну державної реєстрації речових починається з наступного робочого дня після дати прийому документів. Процедура може тривати від двох до п'яти днів.

 • ✔️ Хто реєструє право власності на землю❓

  Реєстрацію здійснює державний реєстратор чи нотаріус (державний чи приватний). Кожен самостійно вирішує, до кого краще звернутися. За допомогою нашої компанії оформити своє законне право на землю легко та швидко.

Коментар чи запитання
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*