Реєстрація права власності

Реєстрації права власності за рішенням суду
Реєстрації права власності за рішенням суду
Як відбувається реєстрація права власності за рішенням суду, підкажуть фахівці «Консалт Інвест Буд». Завдяки багаторічному досвіду, наші юристи точно знають, як зареєструвати майно, щоб це було швидко і в рамках закону.
Перейти
Реєстрації права власності на землю
Реєстрації права власності на землю
"Консалт Інвест Буд" - відома в Києві компанія, яка надає широкий спектр послуг, пов'язаних з реєстрацією права власності. Ми намагаємося продумати кожну дрібницю, зробити правильні розрахунки та зареєструвати права власності у стислий термін, при цьому ціна залишається доступною.
Перейти
Реєстрація права власності на будинок
Реєстрація права власності на будинок
Реєстрація права власності на садовий будинок, житловий або дачний - одна з найбільш популярних послуг серед наших клієнтів. Ми намагаємося продумати кожну дрібницю, зробити правильні розрахунки та оформити документи у максимально стислий термін.
Перейти
Реєстрація права власності на квартиру
Реєстрація права власності на квартиру
Компанія «Консалт Інвест Буд» має у штаті сертифікованих спеціалістів та забезпечить якісне та швидке оформлення права власності на вашу квартиру. Ви можете розраховувати на всебічну допомогу та отримайте готовий документ суворо в обумовлений термін.
Перейти
Реєстрація права власності на нежитлове приміщення
Реєстрація права власності на нежитлове приміщення
З нашими спеціалістами процедура займе мінімум часу та буде виконана відповідно до закону. Додатковою перевагою буде безкоштовна консультація та прийнятна ціна на послуги. Ми узгодимо усі питання та зробимо роботу за вас.
Перейти

Відповідно до Цивільного кодексу України реєстрація власності нерухомості є обов’язковою. Процедура нескладна, але має свої особливості, на які слід звертати увагу.

Звернувшись вчасно до фахівців, ви заощадите не лише час, а й кошти. Завдяки наявності знань та досвіду ми допоможемо реалізувати своє законне право та якомога швидше станьте власником нерухомості.

Що таке єдиний державний реєстр прав?

Існує всеукраїнська інформаційна система під назвою Держреєстр прав на нерухоме майно. Це база даних, в якій можна зберігати, обробляти та отримувати відомості про майнові права, що були зареєстровані.

Кожен власник нерухомого майна отримував свідоцтво, що підтверджує реєстрацію. Після 2016 року було внесено зміни до законодавства, наразі таким документом є інформаційна довідка, яка видається із державного реєстру. Саме довідка підтверджує, що до електронного реєстру нерухомості внесено право власності. На сайті Міністерства юстиції України можна зайти до кабінету «Електронних сервісів» та перевірити наявність реєстрації у реєстрі.

Хто реєструє право власності на нерухомість?

Раніше право проводити реєстрацію мав орган БТІ, на сьогодні такі повноваження наділені інші органи державної реєстрації. До них відносяться нотаріуси та державні реєстратори.

Скільки часу реєструється право власності?

Реєстрація житлового майна та нежитлового може тривати кілька днів. Терміни прописані у Державному реєстрі. Одразу на день подання документів виконуються реєстраційні дії. Розгляд одержаної документації відбувається протягом двох – п’яти робочих днів з моменту подання заяви. Сам процес реєстрації після сплати адміністративного збору займе трохи більше одного-двох днів.

Щодо реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс, то її здійснюють не довше ніж за чотирнадцять робочих днів.

Як зареєструвати право власності на нерухомість та отримати витяг з реєстру нерухомого майна?

Щоб реєстрація житлового майна пройшла правильно, необхідно заздалегідь підготувати документи та скласти заяву. Повний пакет надається державному реєстратору чи нотаріусу, який приймає документи. Документи проходять ретельну перевірку, після чого право власності реєструється у певному реєстрі. Через деякий час видається на руки виписка, яка підтверджуватиме факт реєстрації нерухомості.

Реєстрація права власності проводиться у таких випадках:

 • Реєстрація нерухомого майна, у разі якщо правовстановлюючий документ було видано до 01 січня 2013 року. Це квартири, будинки, нежитлові приміщення та будівлі.
 • Реєстрація квартири чи нежитлового приміщення на підставі інвестиційного договору. Це об’єкти, будівництво яких здійснювалося з допомогою залучення коштів від юридичних чи фізичних осіб.
 • Реєстрація побудованих та введених в експлуатацію об’єктів, до яких належать житлові, садові та нежитлові об’єкти.
 • Реєстрація будинків, збудованих до 5 серпня 1992 року.
 • Реєстрація нерухомого майна виходячи з судового рішення.
 • Реєстрація об’єктів незавершеного будівництва. Дозвіл на початок будівництва був виданий, але самі роботи не були виконані на всі сто відсотків і об’єкт в експлуатацію не було введено.
 • Реєстрація земельних ділянок із кадастровим номером.

Кожен із випадків має свої особливості. Наші спеціалісти нададуть консультації з усіх питань, пов’язаних із реєстрацією об’єктів нерухомості різного призначення.

Необхідні документи для реєстрації нерухомості у реєстрі нерухомого майна

Незалежно від процедури реєстрації документи права власності нерухомості повинні включати:

 • ідентифікаційний код та паспорт (для всіх співвласників);
 • технічний паспорт, якщо є;
 • документи, що підтверджують декларація про нерухомість (свідоцтво купівлі-продажу, договір дарування та інші);
 • довідка з БТІ, потрібна за умови, що об’єкт до реєстру нерухомості вносився після 2013 року;
 • виписка із земельного кадастру, за умови, що ділянка не вносилася після 2013 року до Реєстру нерухомості.

Також потрібно надати заяву та підписати її у нотаріуса чи реєстратора.

Вартість послуг реєстрації права власності на нерухомість

Ціна на реєстраційні послуги визначається індивідуально та залежатиме від низки параметрів:

 • наявності всієї необхідної документації;
 • місця розміщення об’єкта;
 • особливості об’єкта нерухомості.

Для Києва вартість реєстрації права власності становитиме щонайменше 5000 грн. Також ми надаємо послуги по області.

Внесення в реєстр нерухомості з компанією Консалт Інвест Буд

Якщо у вас є повний пакет документів на нерухоме майно, це не дає повного права на володіння таким об’єктом. Необхідна реєстрація свідоцтва власності. Отримати витяг з реєстру можна самостійно, але за допомогою досвідчених фахівців компанії Консалт Інвест Буд це можна зробити значно швидше, з урахуванням всіх нюансів. Безкоштовна консультація, доступні ціни та досвідчені фахівці – наші ключові переваги.

 • ✔️ Скільки часу займає реєстрація нерухомості❓

  Терміни будуть різними, залежно від особливостей об'єкта, наявності необхідних документів. В середньому процедура може тривати від двох до семи днів.

 • ✔️ Чи надаєте ви послуги реєстрації права власності в області та передмісті❓

  Так, ми працюємо не лише у Києві, а й в області. Наші спеціалісти надають онлайн-консультації, за необхідності виїжджають на об'єкт.

 • ✔️ Що робити, якщо відмовили у реєстрації права власності❓

  Причиною відмови найчастіше є відсутність повного пакета документів. Тому потрібно уточнити у реєстратора чи нотаріуса, чому не було схвалено заяву. Оперативно та грамотно вирішити всі питання допоможуть наші спеціалісти.

Коментар чи запитання
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*