Винос меж ділянки в натуру

Затребуваною послугою компанії «Консалт Інвест Буд» є винесення меж земельної ділянки в натуру. Така процедура необхідна, якщо були отримані всі документи на землю без установки і закріплення меж території на певній території.

Компанія «Консалт Інвест Буд» професійно здійснить винос в натуру і розробку проектів різного рівня складності. Межування ділянки відіграє важливу роль і допомагає індивідуалізувати і оформити об’єкт у власність.

Вартість виносу меж земельної ділянки в натуру

Назва послуги: Вартість від (грн.) Термін виконання
Винесення в натуру земельної ділянки 750 від 3 годин

Винесення в натуру земельної ділянки являє собою точну фіксацію точок кутів певної ділянки. При цьому інженер-геодезист встановлює на ділянці необхідні межові знаки, завдання яких – фіксація ключових точок на місцевості. Вони затверджуються згідно із законодавством відповідним органом державної влади.

Поділ земельних ділянок в Україні необхідно в таких ситуаціях:

 • буріння свердловин;
 • проведення різнопланових робіт, включаючи установку огорожі;
 • покупка новим власником землі;
 • для вирішення спорів, які виникають між сусідами ділянок;
 • втрата встановлених раніше межових знаків або їх пошкодження.

Вартість виносу ділянки в натуру буде залежати від кількості точок і площі ділянки. В середньому ціна в Києві становить від 300 грн. за одну точку. Якщо процедуру провести грамотно, можна безпосередньо на місцевості визначити точне місце розташування поворотних точок, метричні дані наділу, а також закріпити межові знаки.

Визначення меж земельної ділянки

Встановлення меж земельної ділянки на місцевості відбувається після їх визначення. Для цього потрібно зв’язатися з нашими фахівцями і надати вихідну інформацію по ділянці. Перш за все, це кадастровий номер. Далі обговорюється кошторис на проведення робіт і укладається договір. Процедура виглядає таким чином:

 • Інженер-геодезист виїжджає на територію ділянки і визначає межі. Для цього використовуються точні координати ділянки, точки поворотних кутів і спеціальний прилад, який називається електронний тахеометр.
 • Поворотні точки, які були визначені, фіксуються не менше, ніж через 200 метрів за допомогою межових знаків, але не рідше, ніж через 200 метрів. Відстань між такими знаками повинно бути обов’язково більше метра.
 • При бажанні власника землі знаки не обов’язково встановлювати, якщо вони збігаються з рубежами і спорудами (паркан, струмок, канали, дорога та інші).

Документи для проведення робіт

Для проведення робіт потрібні документи, що підтверджують право власності власника ділянки і техпаспорт. Для установки знаків обов’язкова присутність власника, а також сусідів ділянки.

Документальним підтвердженням факту закріплення ділянки з використанням межових знаків є акт винесення меж і акт прийому-передачі знаків на місцевість. Вони складаються в двох примірниках. При необхідності повторного винесення, а також відновлення знаків буде складено акт на відновлення.

Наші співробітники готові супроводжувати весь процес і дадуть відповідь на всі питання: Що таке винос ділянки в натуру? Що таке межові знаки і як відбувається процедура? Перша консультація буде абсолютно безкоштовною. Після цього призначається зустріч, на якій виконуються виміри і проводяться необхідні розрахунки для складання попереднього кошторису. Узгодивши всі питання, укладається договір, в якому вказані терміни виконання, відповідальність сторін, обсяги і види робіт. Нам довіряють, тому що ми гарантуємо високу якість надання послуг і доступні ціни.

 • Скільки коштує винос меж земельної ділянки?

  Вартість виносу меж земельної ділянки від 300 грн. за одну точку

 • Як дізнатися уточнені чи межі земельної ділянки?

  Для уточнення меж земельної ділянки здійснюється винесення меж в натуру (на місцевості)

 • Коли потрібно межування земельної ділянки?

  Межування земельної ділянки необхідно для того, щоб її індивідуалізувати та оформити в об`єкт власності

 • Як можна скасувати поділ?

  Є два варіанти: в судовому порядку або об'єднанні ділянки

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з виносу меж земельної ділянки в натуру в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Замерщик приехал на объект в удобное для меня время, оценил фронт предстоящих работ и просчитал предварительную стоимость. Я сразу поняла, на какую сумму мне рассчитывать и сколько времени займет процедура. К тому же можно просто довериться специалистам и не контролировать каждый их шаг.

 2. says:

  Стоимость выноса границ участка 10соток ,харьковская обл. Мерефа

 3. says:

  Добрый день, более детальную информацию вы сможете получить, обратившись по телефону на сайте!

 4. says:

  Хочу поблагодарить геодезиста компании за быстро и недорого проведенное межевание моего участка! Пара часов и акт с установленными границами участка был у меня на руках. Также хочу отметить, что вся процедура от консультации, заключения договора и выезда специалиста ко мне заняла только 1 день. Не ожидал такой оперативности, но остался, конечно, очень доволен!

 5. says:

  Так вышло, что срочно потребовалось расширить недавно купленный участок и произвести повторное межевание. Друг посоветовал обратиться в «Консалт Ивест Буд» и сказал, что ему подобную процедуру сделали за 2 часа. Могу подтвердить, что межевание в этой конторе действительно делают качественно и быстро. Границы моих двух участков были измерены и оформлены документы за 3 часа. Спасибо за работу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*