Технічний паспорт на багатоквартирний будинок

Технічний паспорт багатоквартирного будинку необхідно виготовити перед уведенням будинку в експлуатацію. До того ж, він є обов’язковим у списку документів, що надаються нотаріусу для реєстрації законного права власності на об’єкт. Виготовлення документа має свої тонкощі та особливості, на які потрібно звертати увагу.

Що таке техпаспорт на багатоквартирний будинок?

Технічний паспорт на багатоквартирний житловий будинок – це документ інформаційного характеру, де вказуються технічні параметри об’єкта, креслення, плани та інші важливі показники.

На титульній сторінці документа вказується номер сертифіката інженера, який працює у приватній компанії чи БТІ. Технічний паспорт повинен містити такі дані: –

 • конструктивні особливості будинку (матеріали, що застосовуються технології);
 • відомості про забудовника;
 • план кожної квартири та технічних поверхів;
 • системи комунікацій;
 • дата завершення будівництва об’єкта;
 • Технічні характеристики: житлова і нежитлова площа, висота стель та інші

Заміри та креслення може виконувати відразу кілька співробітників, це значно прискорить процес і дозволить оформити техпаспорт у стислий термін.

Навіщо потрібний техпаспорт на багатоквартирний будинок?

Обов’язково потрібно отримати технічний паспорт на багатоквартирний будинок. Без нього не можна ввести будинок в експлуатацію, отже, в результаті оформити своє право на об’єкт і потім продати квартири, розташовані в будинку. Технічний паспорт необхідний таких ситуаціях:

 • проведення реконструкції;
 • здійснення капітального ремонту;
 • завершення будівельних робіт;
 • реєстрація права на об’єкт.

Укласти договір із комунальними компаніями також не можна без техпаспорту.

Як оформити технічний паспорт на багатоквартирний будинок?

Багатьох цікавить питання де отримати технічний паспорт на багатоквартирний будинок. Для цього потрібно звернутися до БТІ чи приватної компанії. Процедура нескладна, але трудомістка та тривала. Спочатку потрібно зателефонувати фахівцям, після цього інженер виїжджає на об’єкт та виконує необхідні виміри та розрахунки. Обсяг роботи великий, тому залучається кілька працівників.

Інженери проведуть докладну технічну інвентаризацію та експертизу будівлі. За результатами робіт надається акт перевірки, він буде підставою для завершення оформлення техпаспорту на багатоквартирний будинок у Києві чи області.

Кожен із етапів виконуваних робіт вимагає точності розрахунків та грамотного оформлення, похибка може обернутися фінансовими та тимчасовими втратами. Наші співробітники безкоштовно проконсультують з усіх питань та допоможуть знайти оптимальне рішення.

Які необхідні документи для технічного паспорта на багатоквартирний будинок?

Для техпаспорту необхідно попередньо підготувати документи, без них не можна провести інвентаризацію та отримати технічний паспорт приміщення у багатоквартирному будинку. Повний комплект документації включає:

 • паспорт та ідентифікаційний код власника об’єкта;
 • документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку, а також об’єкт;
 • акт закінчення робіт;
 • план будівлі;
 • якщо є старий техпаспорт.

Пакет документації відрізнятиметься залежно від типу будівельного об’єкту. Можна зробити окремо технічний паспорт приміщення в багатоквартирному будинку.

Скільки коштує та який термін дії техпаспорту БТІ на багатоквартирний будинок?

Ціна послуг, що надаються, залежатиме від площі будинку, специфіки об’єкта, наявності вихідних документів, терміновості оформлення, місця розміщення об’єкта. Якщо передбачено нестандартне планування квартир (є багато кутів, облаштовані колони тощо), зробити креслення буде набагато складніше. Це також впливає на вартість технічного паспорта багатоквартирного будинку.

За термінами все неоднозначно. На невеликий багатоквартирний будинок можна зробити техпаспорт протягом тижня, на об’єкт із величезною площею – понад два тижні. Також період складання документації залежатиме від величини будівлі, дати останнього обстеження та наявності змін після проведення інвентаризації.

Отримання техпаспорту на багатоквартирний будинок з експертним сервісом Консалт Івест Буд

У компанії «Консалт Інвест Буд» працюють кваліфіковані інженери, які готові взяти на себе всі дії з виготовлення техпаспорта на багатоквартирний будинок. Ми укладаємо договір і одразу приступаємо до виконання всіх робіт. Всі клієнти отримують у нас лише якісний сервіс та швидкий результат.

Якщо у вас немає часу, можна залишити онлайн заявку прямо на сайті. Персональний менеджер передзвонить та уточнить умови надання послуг. Усі роботи будуть виконані відповідно до вимог замовника.

 • Де взяти проект багатоквартирного будинку?

  Будівництво багатоквартирного будинку – трудомісткий та складний процес, який неможливий без проектної документації. Якщо проекту на будинок немає, його можна замовити у приватній компанії. перед цим потрібно дізнатися, якщо в ній сертифіковані фахівці, які надають такі послуги.

 • Де зберігаються технічні паспорти?

  Отриманий технічний паспорт видається власнику об'єкту. Документ є технічною документацією та зберігається у БТІ. Якщо техпаспорт зробили спеціалісти приватної компанії, у її базі даних зберігається інформація.

Коментар чи запитання
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!