Послуги БТІ

Згідно з чинним законодавством, послуги бюро технічної інвентаризації можуть надавати не тільки державні, а й приватні компанії. Якщо замовити виготовлення технічної документації на землю, нерухомість, інші об’єкти, можна заощадити не тільки час, а й гроші. Не потрібно буде стояти в черзі, відправляти заявки, виправляти помилки, готувати документи. Ці та багато інших питань допоможуть вирішити фахівці нашої компанії.

Завдяки багаторічному досвіду, знань, оперативної роботи і співпраці з державними інстанціями наші юристи допоможуть отримати ліцензію максимально швидко і дешево. Правильно оформлена технічна документація на землю і нерухомість забезпечить легкість проведення будь-яких угод з об’єктами. Техпаспорт на конкретне приміщення будівлі містить інформацію тільки про характеристики такого приміщення.

Вартість техпаспорта в бюро технічної інвентаризації

Через нашу компанію технічна документація на землю буде оформлена недорого. Вартість залежить від самого об’єкта і термінів виконання робіт. Спочатку розберемося, що таке технічний паспорт об’єкта? Це довідково-інформаційний документ, який відображає фактичний стан певного об’єкта нерухомості. У ньому зафіксована інформація про площі, розмірах, дату зведення, поверховості будівлі, товщині стін, характеристиках фундаменту і інші дані.

Оформлення технічного паспорта БТІ за допомогою нашої компанії допоможе отримати необхідний документ в найкоротші терміни, при цьому ціна БТІ паспорта залишається доступною.

У яких випадках необхідний (виготовляється) Техпаспорт?

Технічний паспорт – один з головних документів на всі види нерухомості. Він видається на підставі проведення процедур БТІ. Необхідність отримання паспорта БТІ обумовлена поведінкою ряду операцій з нерухомістю, серед яких:

 • передача в заставу;
 • купівля продаж;
 • зміна власника;
 • здача в експлуатацію будови або будівлі;
 • оформлення іпотеки;
 • підтвердження права власності в суді;
 • отримання права власності;
 • передача або одержання спадщини;
 • переведення з житлового фонду в нежитловий;
 • виділення частки в натурі або розділ майна;
 • будівництво незавершеного об’єкта;
 • відновлення втрачених або зіпсованих документів БТІ.

Технічний паспорт БТІ на квартиру або інший об’єкт повинен бути правильно оформлений. Це забезпечить легкість проведення юридичних угод. Головний орган, який видає техпаспорт – Бюро технічної інвентаризації (БТІ). Збираються необхідні документи для паспорта БТІ, проводиться інвентаризація з визначенням фактичної площі, всіх вимірів, технічного стану об’єкта нерухомості.

Якщо за результатами проведення інвентаризації були виявлені які-небудь зміни в складі, технічному стану об’єктів і характеристик, то паспорт БТІ на будинок підлягає заміні.

Термін дії техпаспорта БТІ

термін паспорта БТІ не міститься в законах, але встановлені терміни, коли викладена в техпаспорт інформація повинна підлягати актуалізації. Наприклад, якщо змінюється власник і пройшло 12 місяців після проведення технічної попередньої інвентаризації.

Компанія «Консалт Інвест Буд» має в штаті сертифікованих фахівців і забезпечить якісне та швидке виготовлення паспорта БТІ згідно вашій заявці. Ви можете зателефонувати нам і отримати необхідну консультацію з усіх питань. Ви можете розраховувати на всебічну допомогу кваліфікованих співробітників.

 • Як отримати технічний паспорт об'єкта нерухомості?

  Для отримання технічного паспорта потрібно звернутися в організацію, фахівець в якій має сертифікат на проведення технічної інвентаризації майна. При заявці на поточну інвентаризацію потрібні: документи права власності на об'єкт нерухомості (квартира, приватний будинок, гараж, магазин, склад), документи права власності на земельну ділянку (якщо такі є), документи ідентифікації власника. При заявці на отримання технічного паспорта для узаконення об'єкта: дозвільні документи на будівництво або реконструкцію, документи на земельну ділянку (якщо такі є), документи ідентифікації власника.

 • Хто оформляє (виготовляє) Техпаспорт на нерухомість?

  Оформляє технічний паспорт організація, фахівець в якій має сертифікат на проведення технічної інвентаризації майна

 • Що таке технічний паспорт БТІ?

  Технічний паспорт БТІ - це документ, який оформлений згідно з чинним законодавством, що містить основні відомості про об'єкт: адреса, склад, технічні характеристики, план об'єкта, опис, найменування власника / замовника, відомості про право власності на об'єкт нерухомого майна, відомості про суб'єкта господарювання, який зробив технічну інвентаризацію

 • Для чого потрібен технічний паспорт БТІ?

  Технічний паспорт БТІ потрібен перед введенням в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів (нове будівництво, реконструкція); для внесення даних по об'єкту до Державного реєстру прав на нерухоме майно; для внесення даних по об'єктах в Державний реєстр прав на нерухоме майно, які утворилися під час розподілу; для проведення нотаріальних дій по відношенню до об'єкта нерухомого майна; для розробки і узгодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі; при поточній технічної інвентаризації, так як термін дії тех паспорта БТІ - 1 рік

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з БТІ в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Моя бабушка потеряла техпаспорт на квартиру. Без него ее просто нельзя продать, поэтому нужно было максимально быстро сделать документы. Наш риелтор посоветовала Консалт Инвест Буд. Вся документация была сделана вовремя, порадовало их отношение к работе.

 2. says:

  Возникла необходимость оформить технический паспорт на объект. Только представила, сколько придется собрать документов и сколько времени потерять в очередях в разных учреждениях, что сразу решила заказать эту услугу у специалистов. Благодарю компанию за то, что оформили мне технический паспорт точно в сроки и не названивали с вопросами по пустякам! Обязательно буду еще к вам обращаться!

Коментарі закриті.