Поділ земельних ділянок

Поділ земельної ділянки – процедура, пов’язана з переоформленням землі, а також виділенням декількох ділянок, які будуть використовуватися в подальшому. Необхідність такої процедури виникає в разі поділу майна, продаж частини землі, виділення часток. Підставою для початку процедури розділу є заява, отримане від власника, а також розроблена ліцензованої компанією технічна документація, пов’язана з розподілом землі. Компанія « Консалт Інвест Буд » – досвідчений експерт в галузі землеустрою. Ми використовуємо сучасні методи, що дозволяють враховувати всі фактори, що впливають на вартість поділу земельної ділянки.

Ціна на поділ земельних ділянок

Назва послуги: Вартість від (грн.) Термін виконання
Розділ земельних ділянок 9000 від 3-х тижнів

Поділ земельної ділянки – це трудомісткий і тривалий процес. Завдяки досвіду, високої кваліфікації співробітників і налагодженим алгоритмам роботи, можна замовити розділ земельної ділянки за вигідною ціною. Вартість послуг буде залежати від таких характеристик:

 • терміновості виконання замовлення;
 • обсягу і площі робіт;
 • кількості документів, які потрібно підготувати;
 • специфічних моментів, які враховують особливості земельної ділянки або узгодження документації.

Підсумкова ціна на розділ земельної ділянки на два самостійних вказується в договорі і визначається після розрахунку кошторису

Порядок поділу земельних ділянок

Порядок поділу земельної ділянки, згідно з діючими нормами, включає такі основні етапи:

 • Підготовка повного комплекту технічної документації на розділ будинку та земельної ділянки в натурі, яка надається в Госгеокадастр, де реєструються нові наділи.
 • Після реєстрації всі зміни вносяться до єдиного державного реєстру.
 • На підставі перерахованих вище дій видається унікальний кадастровий номер і виписка з кадастру, пов’язана з проведенням змін.
 • Маючи кадастрову виписку, потрібно звернутися до нотаріуса і оформити вже на виділену землю право власності.

Поділ земельної ділянки між власниками може викликати конфлікт, Якщо добровільно вирішити питання не виходить, можна звернутися в суд. Можливий також розділ земельної ділянки між сусідами. Щоб продати частину землі з ділянки, потрібно отримати відповідний дозвіл від власника на поділ, розробити всю технічну документацію, провести реєстрацію вже нових ділянок землі в держземкадастр, зареєструвати своє право власності на землю в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, оформити договір купівлі-продажу ділянки землі. Передбачені ситуації, коли не можна розділити земельну ділянку: відсутність реєстрації в держземкадастр або відсутність виділення в окрему ділянку землі.

Документи необхідні для поділу земельної ділянки

Прискорити процедуру поділу земельної ділянки між власниками допоможе оперативна підготовка повного комплекту документів, який включає:

 • заяву, засвідчену у нотаріуса;
 • Угода про розподіл земельної ділянки;
 • завірені у нотаріуса копії необхідних документів, які підтверджують право власності на землю;
 • копія паспорта та коду самого власника, користувача ділянки за умови, що його власник є фізособою.
 • копії документів, які підтверджують право власності об’єктів нерухомості, які розташовані на ділянці землі.

За умови, що у однієї ділянки землі відразу кілька власників потрібно буде додатково укласти нотаріальний договір, предметом якого буде розподіл між усіма власниками землі. За умови, що розподіл землі в Києві і Київської області буде на різні за обсягом частини, буде потрібно провести процедуру кадастрової докладної зйомки землі. Важливо пам’ятати, що при розділі залишається незмінним також цільове призначення землі. Співробітники проводять точні виміри і розрахунки, щоб не було помилок. Кожен з етапів розділу ділянки контролюється досвідченими фахівцями.

[Faq]

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Заказал услугу по разделу земельного участка. Во-первых, грамотный сотрудник проконсультировал и рассказал всю процедуру поэтапно. Во-вторых, цены невысокие. Ну и в-третьих, порадовали сроки выполнения работ. Сложный вопрос раздела помогли решить достаточно быстро и профессионально, это порадовало.

 2. says:

  Если бы не профессиональная и своевременная помощь специалистов этой компании, не представляю, насколько бы еще времени затянулся наш раздел земельного участка. Спасибо, что ускорили процедуру, собрали всю техническую документацию и успешно провели переговоры между участниками. Оплата труда «Консалт Инвест Буд» определенно стоила моих сохраненных нервов!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*