Оцінка нерухомості

Оцінка будинку і квартир
Оцінка будинку і квартир
Якість послуг, що надаються завжди на високому рівні. Гарантією високої якості служать позитивні відгуки наших клієнтів, які вже встигли оцінити всі переваги експертної оцінки будинку.
Перейти
Оцінка землі
Оцінка землі
Наші співробітники зорієнтують за розцінками, для цього потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати нам. Завдяки новим методам оцінки і комплексному підходу собівартість робіт буде нижче, ніж у конкурентів.
Перейти
Оцінка комерційної нерухомості
Оцінка комерційної нерухомості
Ми працюємо на ринку землевпорядних послуг більше 10 років, в нашій команді найкращі оцінювачі, архітектори, інженери, юристи, які відповідально ставляться до виконання поставлених завдань і люблять свою роботу. Тому ви можете бути впевнені в якості та терміновості послуг, що надаються.
Перейти

Нерухомість є цінним активом, як для юридичних, так і для фізичних осіб. Оцінка вартості нерухомості проводиться для проведення операцій купівлі-продажу, оформлення договору застави на іпотеку, бухгалтерського обліку, оцінки товарів в обороті, страхування, спадщини. Це, перш за все, питання довіри, тому потрібно звертатися до професіоналів, які виконають незалежний експертний аналіз і визначать поточну ринкову вартість об’єкта. Наша команда включає кращих фахівців, які відповідально ставляться до роботи і надають послуги оцінки нерухомості за доступною ціною.

Ціна на оцінку нерухомості

Ціна на оцінку нерухомості в Києві формується виходячи з площі об’єкта, термінів виконання робіт, обсягу і виду послуг, що надаються. Наші співробітники ТОВ “Консалт Інвест Буд” зорієнтують за цінами і допоможуть скласти детальний кошторис.

Експертна оцінка вартості нерухомості проводиться з урахуванням таких видів досліджень:

 • Місцезнаходження об’єкта і ділянки з урахуванням особливостей клімату.
 • Цінність місця рекреаційна і ландшафтна.
 • Дослідження ситуації на ринку нерухомості.
 • Оцінка доходу від використання об’єкта.
 • Доступність транспорту та наявні інженерні комунікації.
 • Документи необхідні для проведення оцінки нерухомості

Експертна оцінка нерухомості проводиться при наявності документів на об’єкт нерухомості. Пакет документів буде залежати від виду нерухомості. Повний пакет документів повинен включати:

 • Правовстановлюючі документи – свідоцтво на право власності або договір дарування, купівлі-продажу.
 • Технічний паспорт.
 • Державний акт на землю.
 • Паспорт, ідентифікаційний код власника

Скільки діє звіт про оцінку нерухомості?

Відповідно до закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» звіт з оцінки нерухомості діє 6 місяців. Документ зі звітом про оцінювання є підставою для формування довідки. Вона є законною підставою для укладання угоди і правом оренди на вторинному ринку.

Оцінка вартості нерухомості – важливий етап проведення операцій з об’єктами нерухомості. Ви можете отримати безкоштовну консультацію з питань отримання оцінки нерухомості. Незалежна експертиза оцінка нерухомості проводиться кращими фахівцями. Ми прагнемо досягти найвищих стандартів обслуговування своїх клієнтів, максимальному задоволенню їх запитів і зацікавлені у встановленні довгострокових партнерських взаємин.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Хорошая компания. Я сотрудничаю уже 5 лет, работаю агентом по недвижимости. Правильная оценка недвижимости позволяет быстро продать ее, поэтому клиенты всегда остаются довольными. Все прозрачно, быстро и грамотно. Мы предоставили документы, а через пару дней получили оценку объекта.

 2. says:

  Если мне еще когда-нибудь понадобится заказать услугу оценки недвижимости, то я уже знаю, куда обращаться! Очень довольна тем, как быстро сотрудниками компании была проведена оценка и собран необходимый мне полный пакет документов. Особенно порадовало, что вся сделка прошла чисто и прозрачно, без каких-либо доплат или скрытых комиссий.

 3. says:

  Никогда не знаешь, когда потребуется быстрая и качественная оценка недвижимого объекта. Хорошо хоть я знала куда обратиться за помощью. Благодарю сотрудников Консалта за выполненную работу! Даже не ожидала, что специалисты могут провести оценку со сбором и оформлением документов всего за день!

Коментарі закриті.