Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці

Кадастрова система вдосконалюється з кожним роком, а законодавство в сфері землеустрою часто змінюється. Кадастровий номер – унікальна комбінація цифр, яка визначається в залежності місця розташування ділянки та від кордонів відповідно до кадастровим планом. На даний момент забороняється проводити всі операції, пов’язані з продажем, купівлею, розподілом, здачею в оренду, об’єднанням, або успадкуванням ділянки, поки не буде присвоєння кадастрового номера. Для його отримання потрібно звернутися в певні землевпорядні організації, які мають відповідну ліцензію і сертифікованих співробітників.

Наша компанія вже не перший рік вирішує земельні питання, пов’язані з отриманням кадастрового номера. Фахівці ТОВ “Консалт Інвест Буд” можуть зробити кадастровий номер на землю протягом двох місяців. Маючи досвід проведення землевпорядних робіт та ліцензію, наша компанія виступає експертом в різних сферах, супроводжуючи клієнта на всіх етапах, починаючи від збору необхідних документів і до отримання кадастрового номера.

Навіщо потрібен кадастровий номер?

Будь-яка угода з земельною ділянкою передбачає наявність кадастрового номера. Якщо немає кадастрового номера, то законно оформити договір купівлі-продажу буде неможливо. Такий номер означає, що інформацію про земельну ділянку та на право на нього внесено в систему кадастру. Тобто держава визнає особу власником земельної ділянки і зобов’язана захищати його право власності. Наявність кадастрового номера дає власнику гарантію того, що межі земельної ділянки вже ніхто не змінить і її не можна буде втратити шляхом підробки документів шахраями. Крім цього, власник ділянки земельного, право власності (користування) на яку підтверджується державним актом на право власності чи користування землею, і виданий без присвоєння кадастрового номера може зіткнутися з труднощами в разі відчуження землі, тому що в актах не буде вказано номер ділянки, внесений в кадастр. Саме тому необхідно його обов’язково отримати.

Кадастровий номер ідентифікує ділянку землі і на протязі всього терміну його існування буде зберігатися. При цьому зміна власника не тягне за собою зміна кадастрового номера. Причиною для анулювання індивідуального номера або його зміни може бути розділ на частини, об’єднання, розформування земельного наділу, також часто виникає необхідність зміни розмірів ділянки. Цифри, вказані в номері, мають регіональну прихильність, тому можливі ситуації, коли ділянка передається введення іншого адміністративного регіону.

Ціна на кадастровий номер

Назва послуги: Ціна, від (грн.) Термін виконання
Кадастровий номер 4500 від 2-х тижнів

Державна реєстрація ділянки вимагає наявність технічної документації, пов’язаної з встановленням меж земельної ділянки в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України. Вартість оформлення кадастрового номера на землю визначається індивідуально і буде залежати від стану ділянки(чи був він у власності, несе певну цінність і т.Д.),Його площі, наявності необхідних документів, терміновості виконання робіт.

Кадастровий номер на землю присвоюється один раз незалежно від зміни власника ділянки. Для його отримання передбачена трудомістка процедура, яка передбачає кваліфіковану юридичну, інженерно-геодезичний і землевпорядкувальний підхід. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть комплекс необхідних робіт, при цьому ціна на кадастровий номер залишається доступною. Ми допоможемо зареєструвати право на землю у всіх актуальних державних реєстрах. Повна вартість вказується в договорі і визначається після розрахунку кошторису.

Як отримати кадастровий номер?

Кадастровий номер видається Державним кадастровим реєстратором та вноситься до Національної системи кадастрів (НКР). Він визначається за принципом адміністративно-територіальної підпорядкованості території, на якій розташований досліджувану ділянку землі. Процедура буде відрізнятися і залежати від стану ділянки, чи був він у власності чи ні, чи є на нього відповідні документи чи ні. Якщо раніше земля не була ні в якій власності, то процедура вимагає отримання проекту та включає такі етапи:

 • Отримання дозволу в органів місцевого самоврядування на початок розробки проекту.
 • Підписання акту погодження меж у всіх власників сусідніх ділянок.
 • Якщо на ділянці є об’єкти нерухомості, то проект узгоджується з Госгеокадастром, а також органами місцевого управління.
 • У разі, коли ділянка відноситься до території водного, лісового господарства, несе певну історико-культурну цінність потрібно узгодження з відповідним підрозділом.
 • Після закінчення опрацювання проекту та всіх етапів погоджень, всі отримані документи відправляються в Госгеокадастр, де і відбувається сама реєстрація ділянки з подальшим присвоєнням йому кадастрового номера.

В результаті проведення вищеперелічених робіт замовнику надається Витяг з державного земельного кадастру.

Якщо у ділянки вже є власник, але при цьому не зареєстрований в кадастрової системі, то процес трохи спрощується, відповідно і ціна кадастрового номера буде нижче. При цьому не потрібно робити проект і погоджувати його. Ви просто дзвоните нам або залишаєте заявку. Після безкоштовної консультації ми призначаємо зустріч для перегляду, робимо необхідні виміри і готуємо попередній кошторис. Після узгодження всіх питань підписується договір на надання послуг. Після цього підписується акт погодження меж ділянки і збирається повний пакет документів для територіального управління Госгеокадастра. Ділянка реєструється і видається кадастровий номер.

Завдяки комплексному підходу, наявності знань і досвіду всі роботи будуть виконуватися строго в термін, згідно з договором.

Документи для кадастрового номера

Отримати кадастровий номер нескладно. Для цього, перш за все, необхідно надати повний пакет документів. Ми гарантуємо, що необхідні документи будуть підготовлені максимально швидко і кваліфіковано.

Для розробки технічної документації замовник надає такі документи:

 • документи для підтвердження особи (для фізичних осіб – це копії ІІН і паспорта, для юридичних – копії з статутних документів, які потрібно завірити нотаріусом);
 • дозвіл від власника ділянки на розробку проекту, пов’язаного із землеустроєм щодо відведення, а також отримання технічної документації на встановлення меж ділянки;
 • якщо розташовані об’єкти нерухомості безпосередньо на ділянці, необхідні копії документів на право власності та копії технічних паспортів на кожний з таких об’єктів;
 • за умови оформлення права на володіння ділянкою під час, коли кадастровий номер ще не присвоювався (на руках є помаранчевий держакт), потрібні копії договору оренди земельної ділянки або державного акта, засвідченого нотаріусом.

Це основний перелік, в окремих випадках можуть знадобитися додаткові документи, які не вказані в списку. Необхідні документи залежать від того, який вид робіт буде виконуватися:

При первинному відвід землі, крім паспортних даних, заяви замовника, щоб отримати кадастровий номер земельної ділянки,необхідне рішення органів місцевого самоврядування, а також викопіювання з генерального або детального плану місцевості. При наявності права власності на нерухомість, яка розташована безпосередньо на земельній ділянці, потрібні всі нотаріально завірені документи на таку будову.

Ліцензована компанія “Консалт Інвест Буд” надає комплексний землевпорядкувальний, інженерний і юридичний підхід до послуг,а вартість кадастрового номера одна з найнижчих в Україні. Співробітники проводять точні виміри і розрахунки, щоб не було помилок. Кожен з етапів контролюється досвідченими фахівцями. Завдяки комплексному підходу ви не тільки виправдати очікування, але і заощадите кошти, зможете звільнити себе від контролю над кожним процесом. Ми надаємо безкоштовну консультацію, а наші досвідчені співробітники, які виступають експертами з багатьох питань, допоможуть отримати кадастровий номер в максимально стислі терміни.

 • Які документи потрібні для отримання кадастрового номера на землю в Україні?

  Необхідні документи залежать від того, який вид робіт буде виконуватися. Якщо у Вас є помаранчевий держакт (в якому відсутній кадастровий номер), в такому випадку: - нотаріально завірена копія державного акта, - паспортні дані замовника. У разі, якщо це роботи по первинному відведення землі: - рішення органів місцевого самоврядування, - копія Вашої заяви, - викопіювання з генерального або детального плану території, - паспортні дані замовника. Якщо у Вас є право власності на будинок, який розташований на земельній ділянці: - нотаріально завірені документи на будову, - копія техпаспорта, - паспортні дані замовника.

 • Чи можна продати земельну ділянку без кадастрового номера?

  Продати земельну ділянку без кадастрового номера неможливо, так як це індивідуальний номер земельної власності.

 • Скільки за часом робиться кадастровий номер?

  Фахівці ТОВ "Консалт Інвест Буд" можуть зробити кадастровий номер на земельну ділянку від 2 місяців

 • Як дізнатися кадастровий номер своєї земельної ділянки Україна?

  Дізнатися кадастровий номер земельної ділянки можна онлайн на сайті публічної кадастрової карти України https://map.land.gov.ua

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з отримання кадастрового номера в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Лично я в эту фирму неоднократно обращался, и всегда получал высококвалифицированную помощь. Прямо на сайте почитал подробности, как получить кадастровый номер и сразу отправил заявку. Менеджер мне перезвонил, назначил встречу. Уже через пару недель у меня на руках была выдержка из госземкадастра. А раньше считал это сложной задачей, да и многие говорили что это нелегко.

 2. says:

  Обратился в компанию за помощью в получении кадастрового номера для земельного участка. Как оказалось, без этого номера я не мог продать землю. Менеджеры пообещали выполнить заявку в течение 2 месяцев. Сами собрали и подали документы, мне осталось только приехать в контору и забрать кадастр. По срокам, кстати, не обманули, действительно уложились в 2 месяца.

 3. says:

  Хочу выразить благодарность сотрудникам , которые получали для меня кадастровый номер! Участок загородный, времени самостоятельно им заниматься не было. Поэтому очень благодарна, что все документы были собраны и вопросы с урегулированием границ с соседями решены без моего участия. Если понадобится еще подобная профессиональная поддержка, буду обращаться!

Коментарі закриті.