Архітектурна візуалізація

Архітектурна візуалізація являє собою презентацію об’єкта архітектури в форматі 3d в реальному часі, тобто графічне відображення майбутнього об’єкту, що допомогає уявно оцінити його зовнішні характеристики.

За допомогою спеціальних програм кваліфіковані спеціалісти створюють фотореалістичне моделювання споруди у вигляді демонстрації спроектованих архітектурних рішень, які передають реалістичність будівлі, що первошопочатково існувала лише в форматі креслення.

Процес візуалізації об`єкта відповідає проектній документації щодо конструктивної, графічної та архітектурної характеристики споруди. Це графічне відображення об`єкту дає можливість внести коригування або суттєві зміни в проектну документацію та підредагувати деталі, що стосуються самого будівництва цієї будівлі.

Формат 3d моделювання об’єкту має відмінні риси від відео/фото у відображенні будівлі різних площин та ракурсів під різними кутами погляду в реалії.

Фахівці ТОВ «Консалт Інвест Буд» допоможуть Вам з архітектурними рішеннями моделювання Вашого майбутнього проекту та зроблять візуалізацію об`єкту!

  • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

    Ми надаємо послуги з архітектурноі візуалізаціі в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Коментар чи запитання
  1. says:

    Мы в новострое собираемся делать ремонт, но не уверены, что все будет красиво. 3D-визуализация показала, как будет выглядеть наш загородный дом, какую мебель лучше использовать и декор. К тому же получилось сэкономить на материалах. Моя жена оставила заявку на сайте и нам сразу же перезвонили. Дизайнер сразу уловил все наши идеи и сразу их изобразил в какой-то программе. Сразу стало понятно – что интерьер будет супер.

  2. says:

    Было сложно найти хорошего специалиста, чтобы спроектировать для себя дом, поэтому обратился к друзьям за советом. Мне порекомендовал друг эту фирму. Очень понравилась архитектурная визуализация. Сотрудники знают свое дело, но главное, что они прислушиваются, а еще указывают не только на преимущества, но и на недостатки строения.

Коментарі закриті.