Оформлення права власності на будинок (дачний, садовий або житловий будинок) у Києві та Київській області

Однією з затребуваних послуг, за якими звертаються наші клієнти, є оформлення власності на будинок.

Для чого потрібно реєструвати будинок

Оформлення права власності додому потрібно у тому, щоб мати можливість здійснювати із нею будь-які дії: перепродувати, змінювати, дарувати, здавати у найм, проводити реконструкцію чи інші роботи.

Ось ті ситуації, коли ця процедура необхідна, але докладніше:

 • Введення нового, тільки збудованого будинку в експлуатацію. Мало звести будову — щоб підключити її до всіх центральних комунікацій, необхідно провести оформлення права власності на збудований будинок .
 • Зміна власника. Новий власник має вступити до законних прав, тому процедуру потрібно пройти наново.
 • Розділ будинку між співвласниками або зворотна ситуація, коли різні частини будинку належали окремим власникам, а тепер у них буде один власник.
 • Проведення перепланування, реконструкції чи інших робіт, які змінюють технічні параметри будівництва. А якщо ні, то без переоформлення можна отримати різні проблеми — наприклад, відключення електрики або газу.

Іншими словами, оформлення власності — це обов’язкова умова більшості ситуацій. Якщо будівництво буде використовуватися за призначенням, без цієї процедури не можна обійтися і провести її необхідно якнайшвидше.

Читайте також: “Оцінка нерухомості”

Хто реєструє право власності на приватний будинок та вносить дані до державного реєстру

Безпосередньо оформлення права власності на приватний будинок здійснює нотаріус, або державний реєстратор, до якого можна звернутися через ЦНАП. Після перевірки наданих документів інформація про об’єкт вноситься до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Звернутися до реєстраторів можна безпосередньо або через професіоналів. Другий варіант більш простий і швидкий – особливо якщо ви звертаєтеся до Консалту Інвест Буд.

Порядок реєстрації будинку у власність з компанією “Консалт Інвест Буд”

Оформлення права власності на будинок – це процес, що складається з кількох етапів:

 1. консультація клієнта з питань, пов’язаних із оформленням права власності;
 2. підготовка пакета документів;
 3. подання документів на реєстрацію з відповідною заявою;
 4. перевірка наданих документів реєстратором;
 5. ухвалення рішення про державну реєстрацію;
 6. внесення всіх необхідних даних до державного електронного реєстру;
 7. підготовка вилучення з державного реєстру та розміщення документа на сайті Мін’юсту.

Коли все буде готово, заявник може отримати доступ до даних об’єкта в електронному вигляді, а може зробити роздруківку або запросити документ у паперовому форматі.

Усі пункти, починаючи з п.4, — це завдання для державного реєстратора. А компанія Консалт Інвест Буд займається підготовкою документів, а також безпосередньо їх подачею. І вже після завершення процесу наші фахівці допоможуть розібратися із отриманням готового документа.

Необхідні документи для реєстрації права власності додому

Пакет документів може дещо відрізнятися залежно від того, коли збудовано будинок, чи є він новобудом тощо. Наприклад, матиме свої нюанси оформлення власності на будинки, збудовані до 1992 року, — і це важливо враховувати.

Зазвичай стандартний пакет документів входять:

 • заяву встановленого зразка;
 • паспорт та ІПН заявника;
 • документ, що підтверджує, що будинок належить конкретному власнику та/або що цей власник має право будувати будинок на конкретній ділянці;
 • офіційні папери, що підтверджують здачу будинку в експлуатацію;
 • технічний паспорт будівлі;
 • документ про надання будинку поштової адреси.

Список відносно невеликий, але дуже часто при збиранні документів виникають проблеми з тими чи іншими паперами — наприклад, технічним паспортом, який описує всі ключові характеристики. Якщо щось у ньому не відповідатиме дійсності або викличе у держреєстратора сумніви, процедура затягнеться. Ось чому збирати документи для оформлення права власності на будинок вигідніше та зручніше за допомогою експертів. Досвідчені працівники допоможуть уникнути помилок, які в майбутньому ризикують вплинути на результат.

Які можуть бути документи, що встановлюють право на будинок

До правовстановлюючих документів додому відносять договори купівлі-продажу, дарування, обміну, ренти, пайової участі. Таку ж роль виконують свідоцтво про приватизацію, свідоцтво про право на спадщину та рішення суду. За наявності одного з цих документів також важливо переконатись, що він правильно оформлений, відповідає всім вимогам закону та не викликає сумнівів у держреєстратора.

Можливо, вам буде корисно: “Технічний паспорт на будинок”

Скільки коштує оформити будинок у власність з “Консалт Інвест Буд”? Від 5 000 грн

Якщо оформляти все самостійно, доведеться витратитися на адміністративний збір, оплату послуг державного реєстратора (або нотаріуса), а також оплатити витяг з державного реєстру. У разі співпраці з професійними посередниками додається та оплата їхніх послуг. Але з урахуванням економії сил, часу та нервів ці гроші повністю компенсуються.

Команда “Консалт Інвест Буд” пропонує своїм клієнтам вигідні ціни на послугу. Оформлення права власності на приватний будинок вам обійдеться від 5 000 гривень.

Зареєструвати право власності на житловий, дачний, садовий будинок з Консалт Інвест Буд

Якщо вам потрібно зареєструвати власність на будь-який будинок в Києві та області, звертайтесь до нас. Безкоштовна консультація, вигідна вартість послуг, якісна та злагоджена робота – те, на що ви завжди можете розраховувати. Ми маємо великий досвід роботи навіть з непростими випадками, тому робимо все можливе, щоб ви отримали потрібний результат за короткий термін.