Узаконення будівництва

Переведення з садового будинку в житловий фонд
Переведення з садового будинку в житловий фонд
Якщо ви вирішили зробити переклад в житловий фонд свого садового будинку, звертайтеся в сертифіковані компанії. Наші фахівці ТОВ "Консалт Інвест Буд" мають багаторічний досвід і гарантують високу якість надання послуг.
Перейти
Спрощена процедура для самовільного будівництва
Спрощена процедура для самовільного будівництва
Наша компанія ТОВ "Консалт Інвест Буд" вже не перший рік надає послуги, пов'язані з узаконенням самовільного будівництва. Ми супроводжуємо клієнтів на всіх етапах робіт від збору документів до благоустрою території.
Перейти
Узаконити нову споруду
Узаконити нову споруду
З нами ви зможете визначити і подолати будь-які правові проблеми, які можуть стати перешкодами для реалізації ваших планів і ідей.
Перейти
Узаконити реконструкцію нерухомості
Узаконити реконструкцію нерухомості
З професійними юристами процедура займе мінімум часу. Ви отримаєте вигідний формат співпраці і доступні ціни.
Перейти

Якщо об’єкт будівництва зведений самовільно, це вважається порушенням містобудівного законодавства. Будівництво потрібно узаконити в обов’язковому порядку і отримати відповідні дозвільні документи. Узаконення будівництва пройде легко і швидко за допомогою нашої компанії. Постійна зміна законодавчої бази, бюрократія, час очікування – ці та багато інших підводні камені значно затягують процедуру, тому потрібен тлумачний фахівець.

Завдяки багаторічному досвіду, оперативної роботи і співпраці з державними інстанціями наші юристи точно знають, як узаконити будівництво, щоб це було швидко і в рамках закону.

Ціна на узаконення будівництва

Об’єктом самобуду може бути дачний, житловий, садовий будинок, а також прибудови до нього та нежитлові об’єкти нерухомості (офіси, магазини, склади). Якщо відсутні дозвільні документи, може бути накладено штраф у розмірі 18 мінімальних зарплат (57 600 грн). У разі його несплати, будівля можуть просто знести. Такий об’єкт можна продати або купити, здати в оренду, подарувати. Тому важливо пройти процедуру узаконення.

Ціна на узаконення будівництва формується виходячи з площі, обсягу робіт, їх терміновості і складності, а також специфіки об’єкта. Попередньо наші співробітники роблять заміри і формують кошторис, яка і визначить вартість робіт.

Порядок оформлення дозволу на будівництво

Існує 3 основних способи, за допомогою яких можна узаконити будівництво: адміністративний, судовий і через органи державної влади. Кожен з них має свої особливості:

 • Адміністративний – найпростіший і затребуваний спосіб. Він підійде для таких об’єктів, як житлові, індивідуальні, дачні або садові будинки площею до 300 м2, а також господарські будівлі та споруди, які були побудовані з 05.08.1992 р по 09.04.2015 року. Ще одна умова – об’єкт повинен відповідати цільовим призначенням ділянки і будівельним нормам. Потрібно звернутися в Архітектурно-будівельну інспекцію з повним пакетом документів, почекати 10 робочих днів. Через Центр Адміністративних Послуг можна звернутися в орган місцевого самоврядування, щоб привласнити поштову адресу нового будинку. І тільки після цього можна через нотаріуса або ЦАУ зареєструвати право власності на об’єкт.
 • Можна звернутися в органи місцевого самоврядування з відповідною заявою про збереження майна або відведення земельної ділянки, якщо особа не є його власником або користувачем. Документи аналізує місцевий орган архітектури та містобудування, після цього комісія приймає рішення.
 • Судовий порядок передбачає звернення особи до суду із запитом про визнання права власності на самочинно збудований об’єкт нерухомості. Звернутися до суду з метою узаконення незалежно від формулювання позовних вимог зацікавлена особа може тільки після звернення в установленому порядку до компетентного органу та наявності доказів, що вже існує суперечка між заявником і цим органом про право власності. Тобто для розгляду судом питання по суті необхідно попереднє звернення і бажано відмовний рішення або хоча б лист-відписка.

Щоб вибрати відповідний спосіб узаконення, наші фахівці визначають до якої групи належить об’єкт в залежності від площі, призначення та стану. Вам потрібно тільки замовити послугу, решту роботу зробимо ми.

Документи для отримання дозволу на будівництво

Для отримання дозволу на будівництво потрібно надати наступний перелік документів:

 • заяву про державну реєстрацію;
 • копію документа, що посвідчує речове право на земельну ділянку;
 • копія паспорта та ІПН;
 • копія технічного паспорта на об’єкт нерухомого майна;
 • документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна поштової адреси;
 • декларація про готовність об’єкта до експлуатації;
 • квитанція на сплату державного мита.

«Консалт Інвест Буд» допоможе узаконити будівництво різних об’єктів. Ми укладаємо договір і відразу приступаємо до виконання всіх робіт. Контроль якості послуг, що надаються, оперативність і демократичні ціни – основні переваги, які вже встигли оцінити наші постійні клієнти.

Преимущества сотрудничества с CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61