Оформлення права власності на квартиру

Кожна угода з нерухомим майном України передбачає реалізацію певного порядку юридичних дій. Реєстрацію квартири здійснюють після покупки на вторинному та первинному ринках. Найпростіше діяти через посередника – наша компанія гарантує результат та здійснює роботи в стислий термін. Розберемо, як замовити оформлення права власності на квартиру, скільки процедура займає час.

Оформлення – від 4000 грн. Терміни – від 5 робочих днів

Ми пропонуємо прискорене оформлення права власності під ключ. Збором паперів, вирішенням супутніх завдань займаються працівники компанії. Для підготовки технічного паспорта достатньо 5 робочих днів. Точний час очікування буде названо під час оформлення заявки. Ціна питання – від 4000 грн. За терміновість передбачено доплату.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому прописуються всі умови співпраці. Також ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію з будь-яких питань. Ми знаємо закон та даємо чіткі, повні відповіді.

Працюємо з об’єктами первинного та вторинного ринку. Ціну називаємо до початку співпраці, всі фінансові та інші умови фіксуються у договорі.

Де фіксується та зберігається інформація

З 2016 року в Україні змінився порядок оформлення права власності на квартиру. Основні нововведення:

 • усі дані про зміни інформації про власника фіксуються у реєстрі електронного типу;
 • було знято обмеження на реєстраційні дії;
 • свідоцтва на паперових носіях із засобами захисту, як це було раніше, не видають.

Оформленням прав власності займаються центри з надання адмінпослуг. Також є варіант звернення до нотаріуса. Безпека зберігання даних в електронних реєстрах висока, але власнику все одно варто зберегти оригінал, що підтверджує законні права.

Оформлення права власності на квартиру в новобудові або старому будинку передбачає офіційне визнання прав конкретної особи на об’єкт, що розглядається. Необхідні папери можна зробити у БТІ. Саме наявність повного пакета документів дозволяє власникам здійснювати усі пов’язані з нерухомим майном види дій. Не плутайте підтвердження права власності із договорами дарування, купівлі-продажу, рішеннями суду та іншими аналогічними паперами. Останні використовуються як підстави для виникнення прав, але вищезазначені функції без законної процедури реєстрації власності не виконують.

Основні підтверджуючі папери

В Україні для підтвердження прав власності на житло можна використовувати:

 • техпаспорт;
 • інвестдоговір;
 • договір купівлі-продажу.

Обов’язково зробіть виписку про державну реєстрацію. Її можна роздрукувати самостійно із сайту Мін’юсту (печаток, підписів не буде).

Як проводиться оформлення

Щоб отримати права власності, звертайтесь до нашої компанії. Проводимо процедуру на первинному та вторинному ринку, маємо всі необхідні знання та компетенції для цього. Допоможемо підготувати повний комплект документів для укладання угоди, консультуватимемо з усіх питань, проведемо процедуру під ключ з гарантованим результатом. Звертатися до фахівців набагато надійніше та простіше, ніж робити все самотужки.

Переоформлення прав власності починається із підготовки техпаспорта. У випадку з придбанням житла в будинку, що будується, послугу оплачує інвестор. За чинним законом України процедура займає від 5 робочих днів. Ви оплачуєте послуги спеціалістів нашої компанії та адміністративний збір з митом. Від адмінзбору окремі категорії заявників можуть бути звільнені. Докладніше ви про все дізнаєтесь на попередній консультації.

Методи перевірки

Право власності на житло в Україні можна перевірити через онлайн-портал Міністерства юстиції. Потрібно буде зареєструватись, всі подальші дії здійснювати через особистий кабінет. Вести пошуки по базах можна, використовуючи реєстраційний номер об’єкта або його адресу, а також ІПН власника. Послуга платна – після оплати ви отримаєте витяг на вказану при реєстрації адресу електронної пошти. Також є можливість замовити перевірку у нашій компанії.

Обов’язкова документація

Перелік документів для оформлення права власності на квартиру:

 • цивільний паспорт заявника та ІПН;
 • договір, підписаний із забудовником або прямим продавцем, всі додаткові угоди;
 • акт прийому-передачі;
 • документи щодо запровадження об’єкта, присвоєння йому адреси (для новобудови);
 • довідка про повний розрахунок за вартістю;
 • техпаспорт.

Оформлення квартири у власність з компанією Консалт Івест Буд

Консалт Івест Буд стане вашим надійним партнером у Києві та області. Ми пропонуємо сервіс високого рівня за адекватною вартістю, надаємо консалтингові послуги та повну юридичну підтримку.

Плюси співпраці:

 • Лише грамотні юристи.
 • Прозорі, адекватні ціни на послуги.
 • Гарантія нерозголошення особистих даних.
 • Достатній досвід спеціалістів у вирішенні будь-яких питань.
 • Бездоганна репутація.
 • Розробка ефективних стратегій процесів.

Для Консалт Інвест Буд немає нерозв’язних завдань. Потрібна допомога? Залишайте заявку по телефону або через сайт прямо зараз.