Об’єднання земельних ділянок

Об’єднання ділянок землі – процес з’єднання земельних наділів фактично і юридично з метою створення єдиної власності. Можна об’єднувати як окремі земельні ділянки одного власника, так і наділи, які перебувають в частці. Зміна законодавчої бази, бюрократія, довгий час очікування – це ті підводні камені, з-за яких процедура об’єднання земельних ділянок може затягнутися на довгий час без участі фахівців. Наша компанія вже не перший рік займається питаннями землеустрою та об’єднання ділянок, тому ви можете розраховувати на всебічну юридичну допомогу та підтримку.

Ціна на об’єднання земельних ділянок в Києві

Назва послуги: Вартість від (грн.) Термін виконання
Об’єднання земельних ділянок 4500 від 3-х тижнів

Обов’язковою умовою, при якому можливе об’єднання ділянок, є однакове призначення цільове і згоду, отримане від власника землі на проведення процедури. Наша компанія пропонує доступні ціни на проведення процедури. Вартість робіт становить от 4500 грн. Підсумкова ціна буде залежати від складності реалізації процесу об’єднання і його індивідуальних особливостей.

Порядок об’єднання земельної ділянки

Якщо планується об’єднання земельних ділянок, межовий план, необхідно буде пройти кілька етапів:

 • Підготовка необхідної технічної документації, для якої потрібно виконати цілий комплекс так званих землевпорядних робіт, зробити межовий новий план для знову об’єднаних наділів.
 • Узгодити всі питання з власником землі.
 • Всі документи для об’єднання земельних ділянок, включаючи технічні відомості і свідоцтва, які підтверджують право власності, необхідно відправити в Госгеокадастр. В даному відомстві відбувається реєстрація ділянок.
 • Якщо на території розташоване нерухоме майно, його потрібно зареєструвати в державному реєстрі прав на майно.

Земля, яка знаходиться в комунальній або державній власності вимагає додаткового затвердження документації. Важливо, що навіть за умови об’єднання цільове призначення земельних ділянок залишається незмінним. На перший погляд легко розібратися, що таке об’єднання земельних ділянок, але в процесі підготовки і затвердження документації виникає ряд складнощів, з якими здатні впоратися тільки досвідчені фахівці. Наші юристи підкажуть, в яких випадках не допускається об’єднання суміжних земельних ділянок і на які моменти звернути увагу в першу чергу при проведенні процедури.

Документи необхідні для об’єднання земельної ділянки

Завдяки співпраці з нашою компанією, ви економите особистий час і гроші. Ми гарантуємо кваліфіковану допомогу і підтримку від кращих земельних юристів, які представлятимуть інтереси в різних державних органах. Але найголовніше – доступна ціна, оперативне і грамотне оформлення необхідної документації, що дозволить провести процедуру максимально швидко. Комплект документів включає:

 • заяву, засвідчену у нотаріуса;
 • завірені у нотаріуса копії необхідних документів, які підтверджують право власності на землю;
 • копія паспорта та коду самого власника, користувача ділянки за умови, що його власник є фізособою або реєстраційних документів, якщо власник – юридична особа;
 • копії документів, які підтверджують право власності на об’єкти нерухомості, які розташовані на ділянці землі;
 • копії техпаспорта на об’єкти нерухомості, якщо вони є.

Ми готові вирішити будь-яку проблему, пов’язану з об’єднанням земельних ділянок в Києві і їх реєстрацією. Заповніть заявку на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію з усіх питань. Ми точно знаємо, як оперативно провести об’єднання ділянок в рамках законодавства України.

 • Як правильно оформити земельну ділянку на двох

  Если домовладение оформлено на двоих совладельцев, то земельный участок оформляется прямо пропорционально к владению дома в соответствии с долей. Для этого необходимо: - нотариально заверенные документы права собственности на строение от двоих совладельцев, - технический паспорт, - документы идентификации совладельцев. Проводится кадастровая сьемка, разрабатывается техническая документация на двоих совладельцев, после происходит регистрация в Государственном земельном кадастре и в Государственном реестре прав на недвижимое имущество

 • Скільки коштує об'єднання земельної ділянки?

  Стоимость работ по обьеденению земельного участка составляет от 4500

 • Як відбувається об'єднання земельних ділянок

  Оформляется нотариальное заявление собственника(собственников), разрабатывается техническая документация по обьединению участков, проводится регистрация в Государственном земельном кадастре и в Государственном реестре прав на недвижемое имущество.

 • Що потрібно для об'єднання земельних ділянок?

  Для об'єднання земельних ділянок необхідно: - кадастровий план спільної ділянки, узгоджений власником; - завірена нотаріально заяву про об'єднанні; - документи ідентифікації власника.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги на об'єднання земельних ділянок в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Заповніть заявку і отримаєте безкоштовну консультацію
Бесплатная консультация по телефону:
+380 96 804-65-61
Коментар чи запитання
 1. says:

  Когда появилась возможность прикупить соседний участок рядом с дачей, задумал объединить их в единое владение. Но только взялся за самостоятельное оформление документов, как началась бесконечная бумажная волокита. Жалею теперь потраченного времени и того, что сразу не обратился за помощью к специалистам. Спасибо сотрудникам компании, которые меня выручили и быстро довели процедуру до конца!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*