Технічний паспорт на нежитлове приміщення

Нежитлові приміщення – це споруди, які проектуються спеціально для використання в офісних, торгових, громадських, промислових або інших цілях. Вони є нежитловим фондам, але виконання операції з об’єктом потрібно зробити технічний паспорт на нежитлове приміщення.

Що таке технічний паспорт на нежитлове приміщення?

Технічний паспорт є офіційним документом, в якому міститься інформація про об’єкт, а також докладний звіт про його технічний стан. Вказується призначення приміщення чи будівлі, кількість кімнат та поверхів, площа, а також детально описуються технічні характеристики.

Дуже важливо за необхідності укладання договору купівлі-продажу або виконання іншої угоди з нежитловим приміщенням проводити поточну інвентаризацію, яка допоможе виявити наявність або відсутність змін у переплануванні.

Документи, необхідні для оформлення технічного паспорта на нежитлове приміщення або будівлю

Щоб виготовити техпаспорт на нежитлове приміщення, насамперед потрібно зібрати необхідні документи. У комплект включаються такі папери:

 • документи, що підтверджують особу заявника (ідентифікаційний код та паспорт);
 • старий техпаспорт, якщо він був виданий раніше;
 • документ, що підтверджує на нежитлову нерухомість законне право;
 • для юридичних осіб необхідна довіреність на особу, яка представлятиме об’єкт;
 • документ, що підтверджуватиме право власності на ділянку землі;
 • проектна документація, якщо вона є.

За потреби додатково може бути надана дозвільна документація на нежитлове приміщення. Справочно-інформаційний документ допоможе точно відобразити фактичний технічний стан конкретного нежитлового об’єкта.

Оформлення техпаспорту за допомогою експертного сервісу Консалт Івест Буд

Отримання технічного паспорта нежитлового приміщення – нескладна процедура, якщо довіритись професіоналам. Спочатку наші фахівці виїжджають на місце, оцінюють обсяг роботи та обговорюються умови співробітництва, які фіксуються у договорі. Далі проводиться інвентаризація, в залежності від стану об’єкта вона може бути двох видів:

 • Первинна – виконується якщо оцінка та аналіз проводиться до здачі об’єкта, потрібно детальніше вивчення технічних характеристик.
 • Вторинна – проводитися, коли техпаспорт оформляється після реконструкції чи змін стану нежитлового об’єкта.

У другому випадку оформляється новий паспорт, а старий буде повернуто власнику. Інвентаризацію проводить сертифікований спеціаліст нашої компанії, тож ви можете бути впевнені у достовірності отриманих даних.

Вартість та тривалість виготовлення технічного паспорта на нежитлове приміщення.

Ціна на послуги підвищується зі збільшенням обсягу робіт. Вартість технічного паспорта на нежитлове приміщення у Києві та інших містах залежатиме від площі та специфіки об’єкту. Також важливу роль відіграє розташування об’єкта, терміновість проведення робіт.

Термін виготовлення техпаспорта на нежитлове приміщення може становити від трьох до 14 днів. У нашій компанії завдяки досвідченим фахівцям не доведеться довго чекати. Вам тільки потрібно надати документи, решту зробимо ми.

У яких випадках потрібен техпаспорт на нежитлове приміщення?

Відповідно до законодавства, технічний паспорт БТІ на нежитлове приміщення оформляється обов’язково, якщо потрібно виконати будь-які операції з нерухомістю, до них відносяться:

 • продаж об’єкта;
 • актуалізація даних про поверхові креслення;
 • передача у спадок;
 • здійснення дарування;
 • оренда на термін;
 • проведення капітального ремонту;
 • реструктуризація об’єкта;
 • поділ на кількох власників.

Навіть якщо не планується укладати угоду з нерухомістю, необхідно заздалегідь оформити техпаспорт. Якщо змінюється власник нежитлового об’єкта, минуло більше року після проведення попередньої технічної інвентаризації і об’єкт потрібно продати, здати в оренду або виконати інші операції, потрібний новий техпаспорт.

Замовлення техпаспорту на нежитлове приміщення в експертному сервісі Консалт Інвест Буд

Завдяки багаторічному досвіду, оперативній роботі та співпраці з державними інстанціями ми допоможемо отримати техпаспорт на нежитлове приміщення у найкоротші терміни. При цьому ціна залишається доступною для кожного.

Замовити техпаспорт на нежитлове приміщення на сайті можна в два кліки. менеджер передзвонить вам та уточнить зручний час для зустрічі. Після виїзду інженера проводять всі необхідні вимірювальні роботи. На підставі розрахунків, вимірів, креслень складається технічний паспорт на нежитлове приміщення. Правильно оформлена документація забезпечує легкість проведення будь-яких угод з об’єктами.

 • Хто видає технічний паспорт на нежитлове приміщення?

  Технічний паспорт видає орган під назвою БТІ або приватна компанія, яка надає послуги БТІ та має в штаті сертифікованого спеціаліста.

 • Як відновити техпаспорт на нежитлове приміщення?

  Бувають ситуації, коли техпаспорт втрачено, пошкоджено. Можна звернутися до компанії, яка видавала та відновила документ. Є й інший метод – звернутися до БТІ чи будь-якої приватної компанії та отримати вже новий документ. Процедура триватиме кілька днів.

Коментар чи запитання
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!