Архітектурне проектування будівель і споруд

Архітектурне проектування – розробка повного комплекту проектної документації, яка включає робочі, технічні, ескізні проекти для будівель різного призначення. Від якісного архітектурного проекту залежить проведення майбутніх будівельних робіт, зовнішній вигляд, безпеку і комфорт будівлі, узгодження дозвільних документів і введення в експлуатацію об’єкта. Проектування і будівництво будівель нерозривно пов’язані між собою.

Наші співробітники мають високий рівень підготовки і багаторічний досвід, тому можете бути впевнені, що проект буде складено грамотно, своєчасно, а всі розрахунки зроблені без помилок.

Вартість архітектурного проектування в Києві та Київській області

Назва послуги: Вартість від (грн.)
Архітектурне проектування будівель і споруд 300 грн кв м

Ціна на архітектурне проектування в Києві та області формується в залежності від:

 • складності проекту;
 • площі досліджуваного об’єкта;
 • термінів, протягом яких потрібно виконати всі роботи;
 • обсягу послуг.

Після оформлення замовлення наші фахівці виїжджають безпосередньо на об’єкт, щоб оцінити обсяг робіт і виконати необхідні заміри. Після цього виконуються всі розрахунки і складається попередній кошторис. Повна вартість послуги архітектурного проектування під ключ в нашій компанії одна з найдоступніших в Києві, вона визначається після затвердження кошторису. Наші співробітники безкоштовно проконсультують з усіх питань і допоможуть знайти оптимальне рішення.

Пропонуємо замовити архітектурний проект під ключ, який включає не тільки розробку документації, а й створення візуалізації даного об’єкту для того, щоб побачити об’єкт в реальному часі. Також ви можете отримати консультації з будівництва будинку і з будь-якого типу архітектурно-проектних робіт.

Етапи архітектурного проектування

Кожен проект унікальний і вимагає індивідуального підходу до вирішення питання. Основні етапи процесу проектування включають:

Отримання вихідних даних для аналізу (тип будови, план приміщень, вид об’єкта, кліматичні і топографічні особливості та інші характеристики).

 • Розробка концепції проекту, яка детально обговорюється з замовником з урахуванням всіх переваг. На цьому етапі узгоджуються питання, пов’язані з функціональним зонуванням, композиційним рішенням і інші моменти.
 • Проведення технічних розрахунків і докладних вимірів.
 • Ескізний проект, який допоможе визначитися з конструктивними, архітектурними та художніми рішеннями.
 • Створення робочого проекту, який включає повний пакет документів, для подальшого узгодження і початку будівництва або реконструкції будівлі.

Всі етапи супроводжуються авторським наглядом керівника проекту. Спеціаліст повністю супроводжує об’єкт від початку проведення розрахунків до повного введення його в експлуатацію. Замовити архітектурний проект можна по телефону.

Наша компанія стане надійним експертом на всіх етапах і допоможе реалізувати вашу мрію.

 • Що таке проект на будівництво?

  Комплекс рішень, креслень і побажань замовника з урахуванням нормативної бази в проектуванні і будівництві. Три стадії проекту: ескізний проект, проект стадія "П" і проект стадія "РП".

 • Як визначити який проект потрібно замовити?

  Для замовлення проектних рішень потрібно переговорити особисто з проектантом, який визначить і порадить яка стадія проекту та для чого вам потрібна. Сам замовник в рідкісних випадках може розібратися. Ескізний проект замовляють для визначення предворительно проектування об'єкта, який описує основні характеристики, планування, фасади об'єкта. Проект стадії "П" і "РП" - проектування для будівництва різних складнощів об'єктів, так само документація спобствует узаканіваніе обьетка згідно чинного законодальства і будівельним нормам. Різниця між "П" і "РП" стостоят в більш складних розрахунках, кошторисів та експертиз.

 • Яка вартість ескізного проекту і як довго він розробляється?

  Вартість ескізного проекту від 6000 грн в залежності від складності та побажань, за часом - до 2-х тижнів після зустрічі із замовником.

 • Яка вартість проекту стадії "П" і як довго він розробляється?

  Вартість ескізного проекту від 10000 грн в залежності від складності та побажань, по времни - від одного місяця

 • Яка вартість проекту стадії "РП" і як довго він розробляється?

  Вартість ескізного проекту від 20000 грн в залежності від складності та побажань, від двох місяців

 • Що таке візуалізація і для чого вона потрібна?

  Проектування обьемной 3-д моделі об'єкта з подальшою обробкою текстур і благоустрою території. Візуалізація допомагає замовнику відведе свій об'єкт (будинок, магазин, офіс і тд) в реальному часі і врахувати допущені всі свої побажання в колірній організації фасадів та прилеглої території. Візуалізація потрібна замовнику для того, що б він детально побачив в перспективі свої ідеї щодо об'єкта. Вартість візуалізації від 5000 грн в залежності від складності та побажань, за часом - 7-10 днів

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з "Мінлива послуга" в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Переваги співпраці з CIB
 • Перша перевага
  Ми надаємо повний спектр послуг, спрямованих на будівництво під ключ в Києві, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами.
 • Друга перевага
  Наші ціни на будівництво під ключ - одні з найнижчих в столиці завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, а також налагодженій роботі фахівців.
 • Третя перевага
  Будівництво, ремонт і обробка будинку, квартири, котеджу, офісу або торгового об'єкта здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва.
 • Четверте перевага
  Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами замовника. Будівництво та ремонт котеджів, будинків, квартир під ключ здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни, при цьому якість не страждає.
Коментар чи запитання
 1. says:

  Сменил не одну компанию пока нашел проектировщиков, которые выполнили архитектурный проект объекта именно так, как я хотел. Оказалось, то что специалист слышит пожелания заказчика, а не навязывает свои, сейчас редкость. Так что благодарю за совместную плодотворную работу! Если потребуются еще подобные услуги, то буду обращаться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*