Приватизація квартири

Приватизація квартири – це перехід її з державної у приватну власність. Процедура необхідна для гарантії і захисту від втрати житла, вона дає можливість стати повноправним власником квартири і дозволяє розпоряджатися житлом на свій розсуд.

Коли потрібна приватизація квартири, багато хто думає куди звертатися. Компанія «Консалт Інвест Буд» вже не перший рік надає послуги з приватизації квартири на вигідних умовах. Наші співробітники мають великий досвід роботи, тому всі консультації і допомогу виконуються на високому рівні. Для того, щоб зафіксувати терміни, вартість та інші важливі моменти, укладається договір приватизації квартири.

Документи для приватизації квартири

Всі види приватизації квартири передбачають складну процедуру, починаючи від збору документів і закінчуючи фінальним етапом – зверненням для реєстрації прав власності в БТІ .

Порядок приватизації квартири передбачає наявність у квартиронаймача ордера на житло, якщо квартира давалася в радянський період або договору соціального найму житла, якщо мова йде про нове житло для громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Також список документів для приватизації квартири включає:

 • Технічний паспорт на квартиру. Цей документ замовляється в бюро технічної інвентаризації, терміни виготовлення не можуть перевищувати один місяць. Він містить в собі відомості про площу і розташуванні приватизованого житла, а також про знаходяться в ньому інженерних системах.
 • Кадастровий паспорт. Він юридично підтверджує внесення квартири з певними архітектурно-будівельними характеристиками в кадастровий облік. Це є обов’язковою умовою для переходу права власності на об’єкт нерухомості. Єдиний кадастр дозволяє отримати інформацію про будь-якому об’єкті нерухомості, його технічні характеристики і кадастрової вартості, виходячи з якої розраховуються мита.
 • Виписки з ЕГРП по квартирі і формі No3. ЕГРП – реєстр прав власності на нерухоме майно, угод з ним і обтяжень на таке майно. У виписці по квартирі вказується її власник. Виписка за формою No3 містить інформацію про нерухомість.
 • Довідка з БТІ за формою No2. Дана довідка свідчить про те, що заявник раніше не був учасником приватизації житлового фонду.
 • Довідка про особовий рахунок квартири. Дана довідка свідчить про сплату квартиронаймачем всіх комунальних платежів. Наявність у квартиронаймача боргу по комунальних платежах перешкоджає приватизації.
 • Довідка про склад сім’ї, вона видається в ЖЕКу і дійсна місяць.
 • Заява-згода на приватизацію від інших членів сім’ї, зареєстрованих в квартирі.

Можуть знадобитися додаткові документи для отримання приватизації квартири, все залежить від конкретної ситуації.

Вартість приватизації квартири в 2021 році

Умови приватизації квартири передбачають безкоштовну і платну приватизацію. Відповідно до закону «Про приватизацію державного житлового фонду» передбачені об’єкти, які незалежно від розміру приватизуються безкоштовно:

 • квартири, які були отримані при виселенні власників або знесення будинку без грошової компенсації;
 • однокімнатну квартиру з розрахунку 21 м2 на 1 людину;
 • пільгове житло, в якому проживають постраждалі на ЧАЕС, інваліди, ветерани війни, а також багатодітні сім’ї.

Ціна послуги приватизація квартири буде залежати від її площі, а також кількості осіб, які беруть участь в приватизації, розцінок на послуги в держустановах і у нотаріуса. Квитанції на оплату видаються в ЖЕКу, БТІ та інших організаціях.

Приватизація квартири, ціна на яку буде доступною, одна з затребуваних послуг нашої компанії. У нашій особі ви знайдете надійного партнера, який допоможе заощадити ваш час і кошти.

 • Навіщо потрібна приватизація квартири?

  Приватизація дозволяє власнику квартири самостійно розпоряджатися житлом. Він зможе свою нерухомість продати, обміняти, передати у спадок, здати в оренду, виконати перепланування. Також це гарантія повного права власності.

 • Як оформити приватизацію квартири?

  Для оформлення приватизації потрібно зібрати повний пакет документів. після цього слід звернутися із заявою та документами в Центр надання адміністративних послуг. Таку заяву буде розглядатися близько місяця. Після цього проводиться реєстрація права власності в Держреєстрі. Це можна зробити самостійно або звернутися за допомогою в спеціалізовані компанії.

 • Скільки коштує приватизація квартири в Україні?

  Вартість буде залежати від площі, кількості людей, які проживають, а також тарифів обов'язкових зборів держорганів. Можлива безкоштовна приватизація для власників житла, які відносяться до пільговиків (учасники війни, інваліди, багатодітні сім'ї, постраждалі на ЧАЕС).

 • Скільки часу займає приватизація квартири?

  Всі процедури, пов'язані з приватизацією, можуть зайняти не менше місяця. Найчастіше - це 4-6 тижнів. Якщо звернутися до фахівців, можна прискорити цей процес.

 • Чи надаєте ви послуги в області та передмісті?

  Ми надаємо послуги з приватизації квартири в Києві і Київській області: Васильківський район, Києво-святошинський район, Обухівський район, Макаровську район.

Коментар чи запитання
 1. says:

  Я пенсионерка, здоровье уже слабое, а родственников совсем нет. решила приватизировать и продать квартиру, мне очень помогли специалисты этой организации. Ничего лишнего не говорят, а просто делают работу. Вошли в положение и сделали скидку. Буду своим подругам рекомендовать их.

 2. says:

  Я риелтор и сотрудничаю с компанией на постоянной основе. Мои клиенты очень довольны, услуги недорогие и все документы грамотно оформляются. Важно, что работают они не только в городе Киеве, но и по области. Сотрудники оперативно выезжают на объекты.

Коментарі закриті.